Wakacje pełne atrakcji!

Podczas wakacji czeka na Was mnóstwo wspaniałych wydarzeń, które zachwycą wszystkie dzieci!

Zapraszamy na bezpłatne seanse filmowe „Lato z Zefirkiem”, a także szereg interesujących warsztatów, które zainspirują każdego małego odkrywcę. Zapoznajcie się ze szczegółowym „rozkładem jazdy” na czerwiec i lipiec!

 • Czwartek, 27 czerwca, godz. 11.00
  LATO Z ZEFIRKIEM – bezpłatny seans filmowy dla dzieci.
  Pełna humoru historia leniwego kota Garfielda, który musi zmierzyć się z szeregiem zabawnych wyzwań i odnaleźć się w nowej sytuacji, gdy do jego domu trafia energiczny pies… WSTĘP WOLNY!
 • Wtorek, 2 lipca, godz. 10.00
  SPOTKANIE Z PAJĄKAMI – warsztat przyrodniczy

  Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję spotkać żywe pająki i inne stworzenia oraz dowiedzieć się o nich więcej od naszego specjalisty od owadów.
  Cena 25 zł – KUP BILET

   

 • Czwartek, 4 lipca, godz. 11.00
  LATO Z ZEFIRKIEM – bezpłatny seans filmowy dla dzieci
  Kultowy film animowany, w którym charyzmatyczny twardziel i jego jednooki kompan stają przed największym wyzwaniem, gdy urocza dziewczynka przenika do ich tajemniczego świata potworów. WSTĘP WOLNY!

   

 • Wtorek, 9 lipca, godz. 10.00 
  GDZIE JEST MÓJ OGÓREK? – warsztat przyrodniczy

  Podczas warsztatów dzieci uczą się etapów wzrostu roślin, od zasiewu ziarenka po zbiór, otrzymując materiały i instrukcje, jak zasadzić i dbać o roślinę, aby rosła silnie i zdrowo.
  Cena 25 zł – KUP BILET

   

 • Czwartek, 11 lipca, godz. 11.00
  LATO Z ZEFIRKIEM – bezpłatny seans filmowy dla dzieci

  Przygotujcie się na zaskakujący seans, pełen śmiechu i zaskakujących zwrotów akcji? Będziecie zaskoczeni tym, co naprawdę robią Wasze zwierzaki, gdy zamykacie za sobą drzwi! WSTĘP WOLNY!

   

 • Wtorek, 16 lipca, godz. 10.00
  BOGUŚ ZWYCIĘZCA – warsztat gimnastyczno – sensoryczny

  Zapraszamy na kolejny, wyjątkowy warsztat wspierający rozwój sensoryczny i poznawczy dzieci poprzez różnorodne ćwiczenia sensoryczne i fizyczne.
  Cena 25 zł – KUP BILET

   

 • Czwartek, 18 lipca, godz. 11.00
  LATO Z ZEFIRKIEM – bezpłatny seans filmowy dla dzieci

  Koniecznie przyjdź i zobacz, jak bohaterowie kultowej animacji walczą o spełnienie swoich marzeń biorąc udział w konkursie talentów, w filmie pełnym świetnej muzyki, humoru i niezwykłych przyjaźni. WSTĘP WOLNY!

   

 • Wtorek, 23 lipca, godz. 10.00
  BOGUŚ ARTYSTA – warsztat plastyczny

  Podczas zajęć dzieci będą mogły puścić wodze fantazji i tworzyć niezwykłe dzieła sztuki, użyjemy farb, mazaków, kredek i wielu innych materiałów, aby odkrywać różnorodne techniki artystyczne.
  Cena 25 zł – KUP BILET

   

 • Czwartek, 25 lipca, godz. 10.00
  BOGUŚ GRA W CHIŃCZYKA – zajęcia integracyjne (gry planszowe)

  Zapraszamy na zajęcia integracyjne z grą w chińczyka, podczas których dzieci będą mogły bawić się i budować relacje, grając w popularne gry planszowe. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!
  WSTĘP WOLNY!  ZAPISZ UCZESTNIKA
 • Wtorek, 30 lipca, godz. 10.00
  BOGUŚ KRĘCI SUSHI- warsztat kulinarny

  Zapraszamy dzieci na kulinarny warsztat sushi, gdzie nauczą się tworzyć pyszne i kolorowe rolki pod okiem doświadczonego kucharza. OBOWIĄZUJĄ ZAPISY!
  WSTĘP WOLNY!  ZAPISZ UCZESTNIKA