HOBBY

Spędzanie wolnego czasu to jedna z rzeczy, które najmocniej określają tożsamość człowieka. Jedni lubią zaszyć się w fotelu z lekturą, innym wystarcza kolorowy świat telewizji, jeszcze inni odkrywają niezbadane możliwości nowoczesnej technologii. Są i tacy, którym intelekt każe zwrócić się w stronę gry królów. Hobby rozwija osobowość i pogłębia zrozumienie siebie, daje też radość, którą przynoszą stale zdobywane doświadczenie i wiedza, w dziedzinie której człowiek staje się ekspertem.

 

FAUN – Klub Gier Planszowych
Zajęcia dla dzieci od 8 lat, młodzieży i dorosłych.
Zajęcia: 
czwartek, od 16:00 do 19:00
Cena: 5 zł miesięcznie
2 zł za pojedyncze zajęcia
W programie zajęć: Gry planszowe – logiczne, fabularne (RPG), przygodowe. W ofercie mamy największe „przeboje” rynku gier planszowych, gwarantujemy świetną zabawę pod czujnym okiem prawdziwych pasjonatów, którzy wśród „planszówek” czują się niczym dwa zające w polu kapusty ;-).
prowadzący: Jagoda i Piotr Zając

 

Mamo, tato – nudzę się!
Zajęcia dla rodziców z dziećmi od 3 do 5 lat
Zajęcia: piątek od 16.00 do 16.45
Cena: 30 zł
W programie zajęć: Zabawy animacyjne, ruchowe, manualne, plastyczne i edukacyjne, które można wykorzystać jako ciekawą i rozwijającą formę spędzania czasu z dzieckiem.
prowadzący: Katarzyna Ryszka

 

Język Angielski w świecie pędzla i ołówka
Zajęcia dla dzieci
Zajęcia: środa od 16.00 do 17:30
Cena: 80 zł
W programie zajęć:
Nauka języka angielskiego w przystępnej, lekkiej i bardzo atrakcyjnej dla dzieci formie zajęć plastycznych. Różne techniki plstyczne – rysowanie, malowanie, wycinanie, to zajęcia, które większości dzieci sprawiają dużą przyjemność, z jednej strony relaksując a z drugiej ułatwiając skupienie. W połączeniu z umiejętnie podanym materiałerm językowym przynosi zaskakująco dobre efekty.
prowadzący: Diana Maciończyk  

 

Międzypokoleniowe zmagania przy stole
Zajęcia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych
Zajęcia: środa od 16.00 do 20.00
Cena: 10 zł
W programie zajęć: Nauka podstaw gry w szachy. Rozwijanie posiadanych już umiejętności, teoria debiutów, taktyk szachowych, teoria skutecznych końcówek, bezpośrednia rywalizacja z rówieśnikami i doświadczonymi zawodnikami. Szachy to: rozwój zainteresowań, rozwijanie pamięci i uwagi, myślenie logiczno-wyobrażeniowe, aktywność twórcza, konsekwencja i wytrwałość w działaniu.
Prowadzący: Wiesław Miłkowski

 

Klub komputerowy ENTER
Zajęcia komputerowe dla osób dorosłych i seniorów
w formie czteromiesięcznego kursu.
Zajęcia:
grupa I:   
piątek, od 13.00 do 15:30
grupa II: piątek, od 15:30 do 17:00
Cena: 40 zł za kurs

Płatność w 4 miesięcznych ratach po 10 zł. 
W programie zajęć: Nauka obsługi komputera, internetu i niezbędnych programów w zakresie podstawowym.

Prowadzący: Tomasz Gunter