HOBBY - DK Boguszowice

Cudownie jest mieć coś tak własnego i tajemniczego. Odprężenie i zmęczenie są ze sobą powiązane – to sekret odpoczynku, który wypełnia człowieka nowymi siłami i radosnym nastawieniem do siebie i świata.

ZAPRASZAMY NA NASZE ZAJĘCIA:

Zicherka – podstawy krawiectwa dla dorosłych 

Warsztaty dla osób chcących poznać techniki szycia. Maszyna igła, nitka, kawałek materiału i powstaje dzieło. Dowiemy się jak prawidłowo obsługiwać maszynę do szycia, jak wszyć suwak do poduszki lub kosmetyczki. Nauczymy się krawiectwa od podstaw.

Grupa dla dorosłych – wtorki 16:00-17:30

Cena (bez materiału, z dostępem do maszyny i akcesoriów):
60 zł/m-c
48 zł/m-c (po zniżce z kartą rybka)

Pracownia krawiecka IIp.

Prowadząca: Aleksandra Zawadzka – instruktor artystyczny, animator kultury, wychowawca kolonijny, projektantka odzieży, wykwalifikowana krawcowa. Ukończyła szkoły o kierunkach projektowanie odzieży oraz organizacja reklamy w Rybnickim Centrum Edukacji Zawodowej w Rybniku, kurs instruktora witrażu, kurs wychowawcy kolonijnego. Od kilku lat związana z Domem Kultury w Rybniku – Boguszowicach jako instruktor artystyczny, prowadziła m.in Little ART.

ZAPISZ SIĘ


Sensoryka małego Anglika 

Nowa, inna odsłona zajęć sensorycznych. Połączymy rozwój intra i interpersonalny z nauką podstawowych słów i zwrotów w języku angielskim.
Do zabawy wykorzystamy przede wszystkim bezpieczne produkty spożywcze o różnych zapachach, strukturach, kolorach, kształtach, a nawet smakach. Krótko mówiąc: BĘDZIEMY SIĘ BRUDZIĆ!!!

Uwaga! Sensoplastyka® to atrakcyjne zajęcia, jednak mocno brudzące, dlatego prosimy zaopatrzyć dziecko w zamienne ubranie. Prosimy o poinformowanie instruktora o wszelkich nietolerancjach i alergiach pokarmowych dziecka uczestniczącego w zajęciach (np. na gluten).

Grupy:

  • 3-5 lat – środa 16.00-17.00
  • 6-8 lat – środa 18.15-19.15

Cena:
100 zł/m-c
80 zł/m-c (rabat z kartą Rybka)

Sala lustrzana

Prowadząca: Katarzyna Zmorek – instruktor artystyczny, pedagog, animator zabaw oraz animator kultury. Certyfikowana trenerka Ist. zajęć marki Sensoplastyka®. Ukończyła studia na kierunku Animacja społeczno – kulturalna z edukacja kulturalną, Przygotowanie pedagogiczne, Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Od 2018 r. związana z Domem Kultury w Rybniku – Boguszowicach jako instruktor zajęć artystycznych.

ZAPISZ SIĘ


Zabawy małego inżyniera

Wolisz klocki drewniane czy plastikowe, a może masę papierową? Małe konstrukcje tworzone przy biurku czy wieżowce od podłogi do sufitu? Na tych zajęciach będziesz miał możliwość stworzyć różnego rodzaju budowle, konstrukcje 3D i płaskorzeźby od najmniejszych do największych. Takie zabawy pozytywnie wpływają na motorykę małą i dużą, orientację przestrzenną, rozwój matematyczno-przyrodniczy.

Grupy:
środa 17.15-18.00 (3-4 lata)
czwartki 16.00-17.00 (5-7 lat)

Pracownia kreatywna IIp.

Cena:
40 zł/m-c
32 zł/m-c (po zniżce z kartą rybka)

Prowadząca: Katarzyna Zmorek

ZAPISZ SIĘ

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top