HOBBY - DK Boguszowice

Cudownie jest mieć coś tak własnego i tajemniczego. Odprężenie i zmęczenie są ze sobą powiązane – to sekret odpoczynku, który wypełnia człowieka nowymi siłami i radosnym nastawieniem do siebie i świata.

ZAPRASZAMY NA NASZE ZAJĘCIA:

Zicherka – podstawy krawiectwa dla dorosłych 

Warsztaty dla osób chcących poznać techniki szycia. Maszyna igła, nitka, kawałek materiału i powstaje dzieło. Dowiemy się jak prawidłowo obsługiwać maszynę do szycia, jak wszyć suwak do poduszki lub kosmetyczki. Nauczymy się krawiectwa od podstaw.

Grupa dla dorosłych, wtorki 10:00-11:30, pracownia rękodzieła IIp.
Cena: 40 zł/m-c (bez materiału, z dostępem do maszyny i akcesoriów)

Prowadząca: Aleksandra Zawadzka – instruktor artystyczny, animator kultury, wychowawca kolonijny, projektantka odzieży, wykwalifikowana krawcowa. Ukończyła szkoły o kierunkach projektowanie odzieży oraz organizacja reklamy w Rybnickim Centrum Edukacji Zawodowej w Rybniku, kurs instruktora witrażu, kurs wychowawcy kolonijnego. Od kilku lat związana z Domem Kultury w Rybniku – Boguszowicach jako instruktor artystyczny, prowadziła m.in Little ART.

ZAPISZ SIĘ


Sensoplastyka®

Zabawy sensoryczne dla dzieci z użyciem bezpiecznych produktów spożywczych wspierające rozwój intra i interpersonalny. Pod czujnym okiem trenera w myśl “brudne dziecko to szczęśliwe dziecko” pozwalamy kreatywnie, a zarazem swobodnie bawić się i rozwijać swoje kompetencje podczas zajęć.

Uwaga! Zajęcia Sensoplastyka® to atrakcyjne zajęcia, jednak mocno brudzące, dlatego prosimy zaopatrzyć dziecko w zamienne ubranie.
Prosimy o poinformowanie Instruktora o wszelkich nietolerancjach i alergiach pokarmowych dziecka uczestniczącego w zajęciach (np. na gluten).  

Grupy:

  • poniedziałki 10:00 – 11:30 – od października
  • poniedziałki 16:00-17:30
  • środy 16:00-17:30

sala lustrzana parter

Cena: 50 zł/m-c

Prowadząca: Anita Zelek – Certyfikowana trenerka zajęć marki Sensoplastyka®, instruktorka zajęć artystycznych, tłumaczka języka migowego, pasjonatka sztuki i wszelkiego rękodzieła począwszy od malarstwa na pracy w drewnie kończąc, aktywna mama dwójki dzieci. Propagatorka współpracy z osobami Głuchymi, prowadziła zajęcia w szkołach i przedszkolach na terenie Rybnika mówiące o Kulturze Głuchych i podstawach języka Migowego. Absolwentka dwóch szkół krawieckich, trzech stopni Języka Migowego. W wolnych chwilach maluje obrazy, skrzynie i tworzy meble.

ZAPISZ SIĘ


Mała Pasja zajęcia czasowo zawieszone!

Warsztaty ogólnorozwojowe, podczas których wykorzystujemy zabawy z różnych dziedzin, m. in. animacyjne, ruchowe, manualne, plastyczne, edukacyjne. Zajęcia wspierają w poszukiwaniu i rozwijaniu własnej pasji.

Grupa dla dzieci 4-7 lat, pracownia kreatywna IIp.

Prowadząca: Katarzyna Zmorek


Klub “Elemele” 

Klub “Elemele” to fantastyczne spotkania pełne doskonałej zabawy! Swobodne spędzenie czasu w świetnym towarzystwie, rozbudzanie zdolności, rozwijanie logicznego myślenia przy rozwiązywaniu zagadek i kreatywności. A przede wszystkim – praca nad duchem zdrowej rywalizacji i współpracy.

Grupa dla dzieci, młodzieży 6+, czwartki 17:00-18:30, pracownia kreatywna IIp.

Cena: 30 zł/m-c
Prowadząca: Aleksandra Zawadzka

ZAPISZ SIĘ

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top