HOBBY

Hobby uwalnia umysł – cudownie jest mieć coś tak własnego i tajemniczego. Odprężenie i zmęczenie są ze sobą powiązane – to sekret odpoczynku, który wypełnia człowieka nowymi siłami i radosnym nastawieniem do siebie i świata.

Mamo, tato, nudzę się!
Zajęcia dla rodziców z dziećmi od 3 do 5 lat
spotkania: czwartki, 16:00 – 16:45 
opis zajęć: Zabawy animacyjne, ruchowe, manualne, plastyczne i edukacyjne, które można wykorzystać jako ciekawą i rozwijającą formę spędzania czasu z dzieckiem.
Prowadząca: Katarzyna Zmorek

cena: 30 zł/m-c

CIRCULUS – Klub Gier Planszowych
grupa wiekowa: bez limitu wiekowego

zajęcia: czwartki, 16:00 – 19:00  <- zajęcia od 3 stycznia
opis zajęć: 
Gry planszowe od kilku lat powracają do łask, coraz częściej wygrywając z konsolami do gier i internetowymi platformami rozrywkowymi. I dobrze, ponieważ gra planszowa to nie tylko zabawa czy nauka, ale – co dużo ważniejsze – możliwość bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Moda na „planszówki” nie przemija, więc producenci prześcigają się w coraz to ciekawszych i bardziej wciągających formach rozrywki. Gościnna przestrzeń Domu Kultury Boguszowice sprzyja możliwości poznawania nowych ludzi i miłego spędzania czasu przy atrakcyjnej i rozwijającej rozrywce!
Prowadzący: Wiesław Miłkowski
cena: 15 zł/m-c

Kurs obsługi komputera
grupa wiekowa: dorośli i seniorzy
zajęcia od stycznia 2019! Szczegóły wkrótce!
W programie zajęć: Uczestnicy będą mieli okazję z podstawami obsługi urządzeń komputerowuch, Internetu i najpopularniejszymi funkcjami oprogramowania biurowego.

cena: 40 zł za kurs 

Reklamy