Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu sal Domu Kultury Boguszowice.

Nasza instytucja oferuje zarówno profesjonalne podejście biznesowe, jak i kreatywną atmosferę dla wydarzeń artystycznych. Nasza wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz techniczna pozostaje do Państwa dyspozycji, zapewniając profesjonalne wsparcie. Posiadamy sale, które mogą być dostosowane do różnorodnych eventów, takich jak konferencje, targi czy spotkania biznesowe. Dysponujemy również gamą kameralnych sal, idealnych do organizacji spotkań dla firm oraz osób prywatnych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą wynajmu.

SALA WIDOWISKOWA

Kompleksowo wyremontowana i spełniająca najwyższe standardy, wyposażona w nowoczesne systemy nagłośnieniowe i oświetleniowe. Przystosowana do realizacji spektakli teatralnych, seansów filmowych, koncertów i innych wydarzeń artystycznych. Posiada doskonałe parametry akustyczne.

Szczegółowe parametry techniczne Sali Widowiskowej oraz sprzętu:

SALA KAMERALNA

To wielofunkcyjne pomieszczenie o powierzchni 140 m², w którym możemy pomieścić maksymalnie 50 miejsc siedzących (w dowolnym ustawieniu). Jest to idealne miejsce do organizacji różnorodnych wydarzeń, takich jak szkolenia, spotkania, bankiety i wiele innych.

  • Cena za godzinę – 400 zł netto (+ 23% VAT)

SALA LUSTRZANA

Przeznaczona do realizacji szkoleń, prezentacji, warsztatów tanecznych, teatralnych itp., sala ta dysponuje miejscami siedzącymi dla maksymalnie 30 osób oraz dużymi lustrami umieszczonymi na jednej ze ścian.

  • Cena za godzinę – 300 zł netto (+ 23% VAT)

KAWIARENKA

Klimatyczne miejsce stworzone specjalnie do organizacji kameralnych spotkań. Dodatkowym atutem jest świetnie wyposażony aneks kuchenny.

  • Cena za godzinę – 200 zł netto (+ 23% VAT)

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Jesteśmy gotowi do organizacji Twojej wymarzonej imprezy okolicznościowej!

Na życzenie możemy pomóc w profesjonalnej organizacji różnego rodzaju wydarzeń, takich jak chrzciny, komunie, wigilie pracownicze, spotkania biznesowe, bankiety, wystawy, konferencje i wiele innych.

Posiadamy niezbędne wyposażenie, w tym stoły, krzesła, zastawę stołową oraz dekoracje. Naszą cechą charakterystyczną jest kreatywne podejście do indywidualnych potrzeb klientów. Po prostu powiedz nam, jak ma wyglądać Twoje wydarzenie, a podejmiemy się wyzwania!

Cenę ustalamy indywidualnie.Szczegółowe informacje na temat dostępnych terminów otrzymasz kontaktując się bezpośrednio z działem organizacyjnym:

  • osobiście, w Sekretariacie od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00
  • telefonicznie, pod numerem: 32 4252016 wew. 23
  • e-mailem: organizacyjny@dkboguszowice.pl

Zapraszamy do współpracy!

Ostateczna decyzja o wysokości opłaty za wynajem należy do Dyrektora Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach.