REKREACJA

Ruch uwalnia umysł, pozwala skupić się na sobie i w sobie, wsłuchać się w swój oddech. Wyciszenie, które wydarza się podczas ruchu jest jak spokój w oku cyklonu. Czas, który poświęcamy ciału, jest czasem wyłączonym ze świata zewnętrznego. Cudownie jest mieć coś tak własnego i tajemniczego.

Relaks i zmęczenie są ze sobą powiązane poprzez ruch – to sekret odpoczynku, który wypełnia człowieka nowymi siłami i radosnym, twórczym nastawieniem.

NOWOŚĆ  ACTIVE – Gimnastyka Jazzowa 
Grupa: od 16 lat
Cena:
50 zł/miesiąc
            15 zł wejściówka

Opis zajęć: Grupowe zajęcia skupione wokół podstaw tańca jazzowego, polegające na nauce podstawowych kroków wpływających na koordynację, równowagę i prawidłową postawę ciała. Każde spotkanie zakończy krótki stretching przy muzyce, zapewniając poczucie harmonii i skupienia.

Podczas zajęć uczestnicy mają okazję się wyszaleć, odstresować, zaczerpnąć pozytywnej energii, poznać własne ciało – a także nowych znajomych. Ćwiczenia mają na celu zwiększenie świadomości własnego ciała, wzmocnienie mięśni głębokich brzucha, tułowia i miednicy, co ma ogromny wpływ na utrzymanie prawidłowej sylwetki, a także zmniejsza ryzyko kontuzji oraz redukuje poziom stresu.
prowadzący: Magdalena Starzec

NOWOŚĆ RELAKS – Zajęcia Relaksacyjno-Aktywizujące z elementami Jogi
grupa wiekowa: od 16 lat
Zajęcia: środy o 19.15

Cena: 50 zł za miesiąc
            15 zł za pojedyncze zajęcia
W programie zajęć: Ćwiczenia rozciągające i wzmacniające: ćwiczenia oddechowe, relaksacja, poprawa kondycji i sprężystości ciała, odzyskanie witalności i odprężenie, trening dna miednicy.
Prowadząca: Zofia Machowska

NOWOŚĆ RELAKS 50+ – Zajęcia Relaksacyjno-Aktywizujące dla Seniorów 
grupa wiekowa: od 50 lat
 

Zajęcia: wtorek o 10.30
Cena: 20 zł za miesiąc
5 zł
za pojedyncze zajęcia
W programie zajęć: Ćwiczenia rozciągające i wzmacniające: ćwiczenia oddechowe, relaksacja, poprawa kondycji i sprężystości ciała , odzyskanie witalności i odprężenie.
Prowadząca: Zofia Machowska