REKREACJA

Ruch uwalnia umysł, pozwala skupić się na sobie i w sobie, wsłuchać się w swój oddech. Wyciszenie, które wydarza się podczas ruchu jest jak spokój w oku cyklonu. Czas, który poświęcamy ciału, jest czasem wyłączonym ze świata zewnętrznego. Cudownie jest mieć coś tak własnego i tajemniczego.

Relaks i zmęczenie są ze sobą powiązane poprzez ruch – to sekret odpoczynku, który wypełnia człowieka nowymi siłami i radosnym, twórczym nastawieniem.

NOWOŚĆ RELAKS – Zajęcia Relaksacyjno-Aktywizujące z elementami Jogi
grupa wiekowa: od 16 lat
Zajęcia: środy o 19.15

Cena: 50 zł za miesiąc
            15 zł za pojedyncze zajęcia
W programie zajęć: Ćwiczenia rozciągające i wzmacniające: ćwiczenia oddechowe, relaksacja, poprawa kondycji i sprężystości ciała, odzyskanie witalności i odprężenie, trening dna miednicy.
Prowadząca: Zofia Machowska

NOWOŚĆ RELAKS 50+ – Zajęcia Relaksacyjno-Aktywizujące dla Seniorów 
grupa wiekowa: od 50 lat
 

Zajęcia: wtorek o 10.30
Cena: 20 zł za miesiąc
5 zł
za pojedyncze zajęcia
W programie zajęć: Ćwiczenia rozciągające i wzmacniające: ćwiczenia oddechowe, relaksacja, poprawa kondycji i sprężystości ciała , odzyskanie witalności i odprężenie.
Prowadząca: Zofia Machowska

ACTIVE – Zajęcia Pobudzająco-Rozwijające
Grupa: od 16 lat
Cena:
60 zł/miesiąc
            15 zł wejściówka

Opis zajęć: Zajęcia ruchowe dla każdego, bez względu na wiek i kondycję. Spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej i rzeźbienie sylwetki.
Prowadząca: Danuta Kustoś

Latin Flow 
grupa wiekowa: od 16 lat
zajęcia:
wtorek 20.15 do 21.15
Cena: 50 zł/miesiąc
           15 zł wejściówka
Opis zajęć: Połączenie kroków najpopularniejszych tańców latynoamerykańskich i aerobiku. Dynamiczny i skuteczny program taneczno – ruchowy wspomagający i rzeźbiący sylwetkę.
Prowadząca: Magdalena Makosz