REKREACJA - DK Boguszowice

Ćwiczenia rekreacyjne łagodzą napięcia, poprawiają samopoczucie i pobudzają kreatywność. Pomagają obniżyć poziom stresu, sprzyjają poczuciu równowagi i komfortu. Czas poświęcony własnemu ciału i umysłowi wycisza, korzystnie wpływa na wyobraźnię i wspiera rozwój.

ZAPRASZAMY NA NASZE ZAJĘCIA:

JOGA relaksacyjna dla dorosłych

Rozciąganie i wzmacnianie, oddech i świadoma praca z ciałem. Praktyka jogi jest dla każdego niepowtarzalnym osobistym przeżyciem, indywidualna ścieżką rozwoju. W praktyce jogi ciało łączy się z ruchem, umysłem i oddechem doprowadzając w efekcie do poczucia równowagi, odprężenia i harmonii. Aby zacząć, nie musisz być elastyczny, silny czy rozciągnięty, to dzięki ćwiczeniom pod okiem nauczyciela będziesz kształtować te cechy.

Grupy dla dorosłych:
poniedziałki 18.00-19.15, sala kameralna parter
wtorki 10.00-11.15, sala kameralna parter

Cena: 65 zł/m-c

UWAGA!
Pierwsze zajęcia odbędą się 12.09 2022. W związku z tym we wrześniu obowiązuje opłata pomniejszona – 50zł.

Prowadząca:  Magdalena Niemczyk – instruktorka jogi. Posiada dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (uzyskany po trzech latach praktyki i 3 latach intensywnego kursu nauczycielskiego pod okiem Romana Grzeszykowskiego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara). Uczestniczka wielu warsztatów u nauczycieli seniorów – m.in. Jurka Jaguckiego, Lois Steinberg, Corin Biria, Christophera Tissot.

ZAPISZ SIĘ


Zumba Szkoła Tańca i Animacji TAŃCZYMY

Grupa dla dorosłych i młodzieży 16+, środy 18:00–19:00, sala kameralna parter

Zumba to fuzja tańca i aerobiku, kształtująca sylwetkę, poprawiająca kondycję i wyzwalająca potężne dawki pozytywnej energii – http://tanczymy.com/

Cena: wejściówka: 20 zł (opłata u instruktora)
Z uwagi na ograniczoną ilość osób na zajęciach obowiązują zapisy telefoniczne – 663490473

UWAGA! – pierwsze zajęcia odbędą się 28 września

Prowadząca: Joanna Dziedzic.

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top