Odkryj uroki wikliny podczas naszych zajęć artystycznych! Rozwijaj swoją kreatywność, ucząc się sztuki plecionkarstwa. Zajęcia są nie tylko relaksujące, ale także pozwalają na tworzenie pięknych i funkcjonalnych dzieł.

Grupa młodzieży 16+ i dorosłych

Harmonogram zajęć:
wtorki 16:00-20:00

Pracownia ceramiki i rękodzieła, II piętro

 

Cena:
100 zł/m-c lub 80 zł/m-c (rabat z kartą Rybka)

Prowadząca:
Agnieszka Stuchlik – instruktorka artystyczna, wychowawczyni kolonijna oraz utalentowana florystka, z ogromnym doświadczeniem i wszechstronnym przygotowaniem w dziedzinie sztuki i rękodzieła. Posiada pełną gamę kwalifikacji, ukończyła kurs instruktora ceramiki na wszystkich stopniach (I, II, III, IV), zdobyła również wiedzę w zakresie terapii zajęciowej oraz specjalistyczne szkolenia z Decoupage i mix-mediów. Jej obszar zainteresowań obejmuje różnorodne techniki rękodzielnicze, w tym witraż, mozaikę i wikliniarstwo. Jest prawdziwym ekspertem w dziedzinie sztuki zdobienia, a jej prace charakteryzują się nie tylko precyzją wykonania, ale także oryginalnością i kreatywnością.

Jako kreatywny instruktor, nieustannie poszukuje nowych inspiracji i chętnie podejmuje się wyzwań związanych z ich realizacją. Jej zajęcia są nie tylko doskonałą okazją do nauki technik artystycznych, ale także do rozwijania wyobraźni i zdobywania umiejętności twórczego myślenia.