Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Czy w 21 dni można zbudować nowy nawyk? – spotkanie z Agnieszką Węgiel, psycholożką odchudzania

6 kwietnia, godz.15:00 - 16:00

Free
Nowe nawyki w 21 dni

90 dni do bikini, 21 dni do nowego życia, godzina dziennie przez dwa miesiące i masz to, czego chcesz. Brzmi kusząco, prawda? Krótkoterminowe projekty obiecują spektakularne efekty – płaski brzuch, nowy język, lepszą wersję siebie. I często faktycznie coś się zmienia.

Ale co potem? Co po tych 21, 30 czy 90 dniach? O tym już cicho sza. Wraca życie, które trenowaliśmy znacznie dłużej niż te kilka tygodni. A ono ma większą moc niż jakikolwiek ekspresowy plan na sukces.

Podczas 3. edycji ekoFEST Agnieszka Węgiel obali mit szybkich zmian i pokaże, jak naprawdę budować nawyki, które zostaną z Tobą na lata. Jeśli masz dość restrykcyjnych diet i wyzwań, które kończą się powrotem do punktu wyjścia, to spotkanie jest dla Ciebie.

Poznasz mechanizmy, które rządzą naszymi wyborami, dowiesz się, dlaczego krótkie wyzwania przyciągają, ale nie działają na dłuższą metę, i odkryjesz, co zrobić, by zdrowy styl życia stał się naturalną częścią Twojej codzienności – bez presji, wyrzeczeń i efektu jojo.

Jesteśmy swoimi decyzjami. A te często wynikają z przekonań, które mamy od lat. Jeśli chcesz je zmienić, warto zrobić to świadomie i na własnych zasadach. Porozmawiamy o tym, dlaczego 21 dni to za mało, co zrobić, by nie wracać do punktu wyjścia, i jak zadbać o siebie w sposób, który naprawdę działa.

WSTĘP WOLNY!

Agnieszka Węgiel o sobie:
Jestem psycholożką, pasjonuje mnie wszystko to, co dzieje się na linii – mózg – umysł – żołądek – jelita, a przede wszystkim to, co powoduje, że odchudzanie coraz częściej jest mało skuteczne. A każda kolejna dieta prowadzi do nadwagi i w konsekwencji do otyłości.

Psychologia odchudzania to termin wymyślony przeze mnie – zgłębiam tajniki procesów umysłowych, które odpowiadają za efektywność odchudzania lub za ich porażkę. Pracuję na procesach związanych z motywacją, nawykami, przekonaniami, regulacją emocji, wpływem stresu, obrazem ciała, zaburzeniami odżywiania. Wszystko po to, żebyś mogła zrozumieć siebie, nauczyć się żyć świadomie, schudła trwale i bez diety.

Układam relacje z jedzeniem.
Nieprawidłowe relacje z jedzeniem są przeszkodą na drodze do szczupłej sylwetki, a żeby je przywrócić do stanu, który będzie Ci sprzyjał potrzebujesz dowiedzieć się do czego wykorzystujesz jedzenie.  Nie układam diet – układam relacje z jedzeniem i ze sobą.

Przerobiłam na sobie niejedną dietę, zaliczyłam niejedną porażkę i niejedno jojo, więc wiem przez co przechodzisz walcząc ze sobą każdego dnia. Teraz jedzenie jest moim przyjacielem, podobnie jak uczucie głodu i sytości, a ja jem wszystko to, co naprawdę lubię. Odżywiam swoje ciało i swój umysł.

Obserwuj na Facebooku:
Agnieszka Węgiel – psychologia odchudzania.

Szczegóły

Data:
6 kwietnia
Godzina:
15:00 - 16:00
Koszt:
Free
Kategorie Wydarzenie:
, , ,