Zapraszamy na zajęcia, które w kreatywny sposób stymulują rozwój maluszków.

To doskonała okazja dla mam, aby budować więzi z dziećmi i inspirować się w gronie kobiet przeżywających ten sam piękny czas, jakim jest macierzyństwo. Podczas zajęć, maluszki i ich mamy będą uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach, które wspierają rozwój dziecka. Program obejmuje zabawy ruchowe, stymulację sensoryczną oraz pomysły na kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem. Dodatkowo, pokażemy, jak tworzyć proste i szybkie zabawki, które zainspirują do dalszej zabawy w domu.

Korzyści płynące z udziału w zajęciach Twórcze Bobasy:

  • Rozwój sensoryczny: Ćwiczenia stymulujące zmysły pomagają w harmonijnym rozwoju maluszków.
  • Zabawy ruchowe: Ruch to podstawa zdrowego rozwoju dziecka, dlatego nasze zajęcia obfitują w aktywności wspierające motorykę.
  • Inspiracje dla mam: Oferujemy mnóstwo pomysłów na kreatywne zabawy, które można kontynuować w domu.
  • Budowanie więzi: Czas spędzony razem na zajęciach wzmacnia więź między mamą a dzieckiem, a także tworzy przestrzeń do wymiany doświadczeń z innymi mamami.

Twórcze Bobasy to zajęcia, które wspierają rozwój maluszków w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Dla mam jest to również szansa na zrelaksowanie się i nawiązanie nowych znajomości w gronie kobiet, które dzielą podobne doświadczenia.

Zajęcia dla najmłodszych wraz z opiekunami

Harmonogram zajęć:
Grupa 0 – 3 l. wtorki 10.30  – 11.15

Sala Lustrzana, Parter

Ceny:

80 zł/m-c lub 64 zł/m-c (rabat z kartą Rybka)

ZAPISY OD 1 SIERPNIA 2024 r.


Zapoznaj się z dokumentami:

REGULAMIN ZAJĘĆ GRUPOWYCH 2024/25

KALENDARZ ZAJĘĆ 2024/25

Magdalena Martyniak

Prowadząca:
Magdalena Martyniak – instruktorka teatralna, artystka, pedagożka, animatorka społeczno-kulturalna, aktorka i w wolnych chwilach poetka. Związana z kulturą i edukacją kulturalną, ze szczególnym naciskiem na edukację teatralną. Absolwentka Animacji Społeczno-Kulturalnej oraz Edukacji Kulturalnej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. W 2020-2021 aktywnie uczestniczyła w programie Partnerek Teatroteki Szkolnej Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie. Prowadzi liczne dziecięce zespoły i w czerwcu 2022 roku brała udział w projekcie „Arteterapia” na Uniwersytecie Śląskim, wspierając twórczo Ukraińskie rodziny. Zajmuje się także reżyserią, organizacją i udziałem w projektach na terenie Polski, zwłaszcza na Śląsku. W teatrze kładzie nacisk na emocje, prawdę, dobro i piękno, przekazywane przez zabawę. Jej pasja do teatru lalki i cienia owocuje autorskimi spektaklami dla dzieci. Jej podejście pedagogiczne opiera się na budowaniu relacji z dzieckiem poprzez szeroko pojętą sztukę, zapewnienie bezpiecznej przestrzeni do wyrażania myśli i uczuć, oraz wykorzystanie działań arteterapeutycznych. Wartości te są zgodne z słowami Cathy A. Malchiodi, według których „sztuki piękne są potężnym narzędziem komunikacji”, a ekspresja artystyczna jest metodą wizualnego wyrażania myśli i uczuć. Teatr, jako połączenie wszystkich sztuk, zdaniem Magdy, posiada swoją wyjątkowość.