poznaj

Zajęcia i warsztaty

Oferujemy szeroką gamę zajęć artystycznych, warsztatów i wydarzeń kulturalnych dedykowaną dla różnych grup wiekowych, od dzieci po seniorów. Uczestnicy mają możliwość rozwijania zainteresowań w obszarach takich jak sztuki muzyczne, teatralne, plastyczne, taneczne czy rękodzieło.

ZAJĘCIA

Zapraszamy na regularne zajęcia artystyczne!
Doświadczeni artyści i kreatywni animatorzy z Domu Kultury prowadzą wyjątkowe zajęcia, abyście mogli czerpać radość z twórczego wyrażania siebie. Dołączcie do naszej artystycznej społeczności i odkrywajcie razem z nami pasję i inspirację! Niech Wasz tydzień wypełni się muzyką, tańcem, sztuką i radością tworzenia!

WARSZTATY

Zapraszamy do skorzystania z oferty kreatywnych warsztatów!
Dla szkół, przedszkoli i stowarzyszeń organizujemy tematyczne warsztaty w naszej placówce lub na zewnątrz. Dostosujemy zajęcia do Waszych potrzeb.

Filmy

Dom Kultury w liczbach

Licznik

480
Uczestników zajęć
30
Rodzajów zajęć
5900
Obserwujących na Facebooku
23291
Widzów w roku

AKTUALNOŚCI

Bądź z nami na bieżąco! Tutaj znajdziesz najnowsze informacje dotyczące naszych działań, wydarzeń, oferty zajęć artystycznych, warsztatów oraz realizowanych projektów.

Magiczne Ferie w Domu Kultury

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Magicznych Ferii w Domu Kultury Boguszowice! To był niezwykle aktywny czas, a atmosfera była po prostu nieziemska! Mnóstwo fascynujących warsztatów, eksperymentów chemicznych, spotkań z …