Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Scena Małego Widza: Zielony Kopciuszek – Teatr Kultureska

18 maja, godz.17:00

30zł

Zapraszamy na niezapomnianą podróż do krainy baśni!

To niezwykła adaptacja klasycznej opowieści o Kopciuszku, wzbogacona licznymi piosenkami, zabawnymi konkurencjami i interaktywnymi animacjami. Aktorzy na żywo wykonują wszystkie utwory, a ekspresyjna choreografia sprawia, że każdy moment spektaklu jest pełen energii i magii.

W naszym spektaklu Kopciuszek nie tylko marzy o księciu i o balu! Okrutny los postawił go w trudnej sytuacji, mieszka on bowiem z okrutną macochą i dwiema brzydkimi siostrami. Ale nie martwcie się, nasza bohaterka nie traci nadziei!

Dzięki wsparciu swoich zabawnych przyjaciół – Motylka Emilki i Szczurka Burka – Kopciuszek walczy o swoje marzenia. W spektaklu wszystko układa się jak w bajce: magiczna przemiana w księżniczkę otwiera mu drogę na bal, gdzie ma szansę spotkać wymarzonego księcia. Jednakże, jak to w bajkach bywa, czar pryśnie o północy. A tym razem istnieje ważny powód – Książę von Bałagan, który nie zważa na przyrodę…

Kopciuszek nie chce żyć w królestwie zanieczyszczonym smogiem, gdzie ludzie nie dbają o środowisko. Jak więc odnaleźć drogę do serca Kopciuszka, którego serce kocha czystą naturę? Przyjdźcie koniecznie i odkryjcie, jak ta niesamowita historia się zakończy!

Spektakl, dzięki baśniowej atmosferze gwarantuje niezapomniane przeżycia teatralne.

  • Adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
  • Czas trwania: 60 minut
  • Bilety w cenie 30 zł – KUP BILET

Szczegóły

Data:
18 maja
Godzina:
17:00
Koszt:
30zł