Mali Tropiciele Wielkich Przygód

 

Najmłodsi bywalcy naszego Domu Kultury mogą skorzystać z warsztatów z cyklu Mali Tropiciele Wielkich Przygód, które służą przekazywaniu wiadomości z szerokiego świata nauki przy pomocy edukacyjnej zabawy. Fascynacja jest pierwszym krokiem na ścieżce wiedzy, dlatego zagadnienia wybierane dla dzieci to przede wszystkim zbiór ciekawostek, które pobudzają wyobraźnię, inspirując dalszy rozwój w wybranym kierunku. Naszym atutem są tu także otwarci, charyzmatyczni instruktorzy, którzy dzielą się z Małymi Tropicielami nie tylko swoją wiedzą, ale przede wszystkim pasją, która przenika wszystko, co robią…


Niedziela, 14 kwietnia, godz. 16.00
MALI TROPICIELE WIELKICH PRZYGÓD

Warsztaty detektywistyczne, na których dzieci wcielą się w detektywów i będą musiały rozwiązać zagadkę rodem z powieści kryminalnej. Przestępca pozostawił za sobą ślady, a zadaniem dzieci będzie ich odnajdywanie krok po kroku i łączenie w całość rozsypanych strzępków informacji.
Warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Cena 20 zł (obejmuje wejściówkę dla dziecka wraz z opiekunem).
Bilety do nabycia w Kasie DK Boguszowice oraz na Portalu Strefa zajęć. KUP BILET


 

SOBOTA, 18 maja, godz. 16.00
MALI TROPICIELE WIELKICH PRZYGÓD

Wyjątkowe warsztaty fizyczno-chemiczne dla dzieci. Wciągające pokazy, zapierające dech w piersiach eksperymenty, ciekawostki ze świata nauki oraz przede wszystkim świetna zabawa,  która uczy i rozwija!

Cena: 20 zł dziecko wraz z opiekunem.