Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Scena Dorosłego Widza – Teatr Korez, Tigergirls

25 kwietnia, godz.19:00

90 zł

Znajmy swoją wartość, nie dajmy się facetom, cieszmy się życiem, czyli… Teatr Korez powraca w świetnym stylu na scenę DK Boguszowice! Lekki, zabawny, z ważną prawdą w tle – spektakl „Tigergirls” to gwarancja doskonale spędzonego wieczoru!

Trzy zaprzyjaźnione wdowy, które chcą pokazać światu, na co jeszcze je stać. Zmęczone samotnym i monotonnym życiem, postanawiają zgłosić się do telewizyjnego programu „Talent ma szansę”. Jak się jednak okazuje, przygotowanie wokalno-choreograficznego występu nie jest wcale takie łatwe. Tym bardziej, że nie wszystkie członkinie zespołu, noszącego nazwę „Tygrysice”, są zapalone do tego pomysłu. Niezbędna okaże się pomoc profesjonalisty. Rozpoczynają się poszukiwania coacha i menadżera dla ich tygrysiego girlsbandu. Odpowiada na nie tajemniczy i pociągający Hiszpan, Julio Torres, który bez specjalnego entuzjazmu ostatecznie postanawia znaleźć dla nich czas i wcisnąć próby z nimi do swojego grafiku.

Julio, który w rzeczywistości okazuje się być zupełnie polskim i zupełnie niespełnionym śpiewakiem operetkowym o imieniu Gerard, pragnie oszukać starsze kobiety i sprytnie naciąga na ogromne pieniądze, w perfidny sposób żerując na ich wciąż żywym pragnieniu miłości i erotycznego spełnienia. Kiedy przyjaciółki orientują się, że mężczyzna okłamał je i wykorzystał, postanawiają się na nim okrutnie zemścić i zmusić do oddania pieniędzy. A z rozwścieczonymi „Tygrysicami” nie ma żartów!

„Tigergirls” to dowcipna komedia o afirmacji życia w każdym jego momencie. Opowieść o sile kobiecej intuicji i w ogóle o kobiecej sile po prostu. I myślę, że będzie podobała się ta komedia widzowi w każdym wieku, mimo iż jej bohaterki to panie na emeryturze.

Ceny biletów:

  • 90 zł – normalny,
  • 80 zł – ulgowy (uczeń, student, senior)

KUP BILET

 

Na scenie: Marta Klubowicz, Izabella Malik, Elżbieta Okupska, Dariusz Niebudek/Artur Święs
Tekst i reżyseria: Fred Apke
Przekład: Marta Klubowicz
Muzyka: Samuel Baron
Scenografia: Bożena Pędziwiatr
Ruch sceniczny: Paulina Święs
Reżyseria światła i realizacja dźwięku: Sergiusz Brożek
Prapremiera: 6 lutego 2023, w ramach 16. Katowickiego Karnawału Komedii

Czas trwania: 120 minut (bez przerwy)

 

Szczegóły

Data:
25 kwietnia
Godzina:
19:00
Koszt:
90 zł