Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert z okazji 10. rocznicy istnienia zespołu The Farsk

13 kwietnia, godz.18:00


To będzie niezapomniany wieczór w rytmach rocka!

Wszystkich miłośników dobrej muzyki serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert z okazji 10. rocznicy istnienia The Farsk!

Historia The Farsk rozpoczęła się w 2014 roku, a od tamtej pory zespół nieustannie rozwijał swój niepowtarzalny styl i brzmienie. Pomimo przeciwności losu, takich jak pandemia czy ograniczenia w koncertowaniu, artyści nie zważali na trudności i nieustannie pracowali nad swoją muzyką. Efektem ich wysiłków są dwie znakomite płyty: „Nowa Droga Nadziei” oraz niezapomniana „W Izolacji”. Te albumy to prawdziwa podróż po różnorodnych odmianach rocka, której towarzyszy energia i pasja, jaką zespół wkłada w każdy dźwięk.

The Farsk to także więcej niż tylko zespół muzyczny – to grupa ludzi zaangażowanych w działalność charytatywną, regularnie wspierają akcje charytatywne, takie jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy czy zloty motocyklowe. Ich występy na festiwalach i Rybnickich Zaduszkach Muzycznych zawsze są prawdziwym wydarzeniem, a ich utwory regularnie gościły na szczycie Listy Przebojów internetowego Radia M.

Skład zespołu The Farsk to mocna grupa wyjątkowych talentów:

  • Marcin „GROCHU” Grodzki (śpiew),
  • Michał Markiton (gitara basowa),
  • Wiesław „BADDY” Gryt (perkusja),
  • Michał Lanuszny (gitary)
  • Adam Baron (instrumenty klawiszowe).

Dzięki nim każdy koncert to prawdziwa uczta dla fanów rocka!
Dołącz do nas, aby świętować 10 lat istnienia The Farsk! To będzie wieczór pełen emocji, energii i niesamowitej, rockowej atmosfery, którą stworzymy podczas jubileuszowego koncertu The Farsk!

Bilety w cenie 40 zł – KUP BILETY!
W cenie biletu niespodzianka od zespołu!

Szczegóły

Data:
13 kwietnia
Godzina:
18:00