Nowa forma zajęć sensorycznych łączy rozwój umiejętności interpersonalnych z nauką angielskich słów i zwrotów. Podczas zabawy wykorzystamy bezpieczne produkty spożywcze o różnorodnych zapachach, strukturach, kolorach, kształtach, a nawet smakach. W skrócie – będziemy się bawić w sposób, który wiąże się z eksploracją i odkrywaniem!

Uwaga!
Sensoplastyka® to fascynujące zajęcia, ale równocześnie mogą one prowadzić do zabrudzeń, dlatego zalecamy przygotowanie zamiennej odzieży dla dziecka. Prosimy również o poinformowanie instruktora o wszelkich nietolerancjach pokarmowych oraz alergiach dziecka, które może uczestniczyć w zajęciach (np. na gluten).

Zajęcia grupowe dla dzieci 3-8 lat

Harmonogram zajęć:
Sensoryka 3-5 lat – środa 16.00-17.00
Sensoryka 6-8 lat – środa 18.15-19.15

Sala lustrzana, Parter


Cena:
100 zł/m-c lub 80 zł/m-c (rabat z kartą Rybka)

Prowadząca:
Katarzyna Zmorek – instruktorka artystyczna, pedagog, animator zabaw i animator kultury. Jest również certyfikowaną trenerką Instytutu Sensoplastyki®. Ukończyła studia na kierunku Animacja Społeczno-Kulturalna z Edukacją Kulturalną, Przygotowanie Pedagogiczne oraz Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Od 2018 roku związana jest z Domem Kultury w Rybniku-Boguszowicach, gdzie pełni rolę instruktora zajęć artystycznych.