STUK PUK – interaktywny spektakl dla najmłodszych (0–4 lata)

Fundacja Crush On Trash zaprasza na wyjątkowy spektakl STUK PUK dla najmłodszych odkrywców świata!
Stuk, puk… kto tam?
Za drzwiami (a może raczej – w środku szarego pudła!) czeka świat pełen kolorów, kształtów i radosnych dźwięków. Dwie szare postacie bawią się, toczą, przepychają i powoli odkrywają, że nawet w najbardziej zwyczajnym świecie może kryć się magia wystarczy ją zauważyć.
STUK PUK to delikatny, pełen uroku teatr formy, plastyki i ruchu, stworzony specjalnie dla najmłodszych widzów (dzieci od 0 do 4 lat ). To nie tylko spektakl, ale też wspólna przygoda, angażująca zmysły, pobudzająca wyobraźnię i zapraszająca do tworzenia kolorowego świata razem z bohaterkami. Dzięki prostocie, rytmowi i powtarzalności scen, maluchy mogą w pełni zanurzyć się w historii, spokojnie, bez pośpiechu, w swoim tempie .
To opowieść o odkrywaniu, współdziałaniu i radości z tworzenia. O tym, jak z szarości rodzi się kolor, a z ciekawości – przygoda. Małe oczy, uszy i rączki będą tu miały co robić – obserwować, słuchać, dotykać, śmiać się i uczestniczyć w barwnym widowisku.
A po spektaklu?
Zapraszamy na pełne kolorów warsztaty, inspirowane przedstawieniem. Dzieci, razem z opiekunami , będą mogły tworzyć, eksperymentować i po prostu… dać się ponieść wyobraźni.
- Czas trwania:
30 minut spektaklu + 30 minut wspólnej zabawy - Występują:
Anna Kamykowska, Agata Kamykowska / Marta Mietelska-Topór
Spektakl STUK PUK powstał z potrzeby stworzenia teatru bliskiego dzieciom – ciepłego, zrozumiałego i pełnego emocji. To przestrzeń, w której można się zdziwić, zachwycić i na chwilę zatrzymać w kolorowym świecie małych odkryć.
🎟️ Bilety (dla dziecka z opiekunem): 30 zł – KUP BILET
