NAUKA - DK Boguszowice

“Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”. (Stefan Żeromski)

ZAPRASZAMY NA NASZE ZAJĘCIA:

E-Senior – kurs komputerowy

Kurs komputerowy dla seniorów podczas którego w przystępny sposób poznamy zasady działania sprzętu komputerowego i nauczymy się swobodnie nim posługiwać oraz zgłębimy tajniki internetu. Możliwość pracy na swoim prywatnym laptopie.

Grupa dla Seniorów 50+, Środy 10:00-11:00, Kawiarnia Parter

Na pierwsze zajęcia zapraszamy 8 września.

Cena: 30 zł / miesiąc

Prowadząca: Dorota Zygmunt – specjalista ds marketingu w Domu Kultury, posiada wieloletnie doświadczenie w branży szkoleniowej, specjalizuje się w szkoleniach osób dorosłych. Niezwykle cierpliwa, otwarta na ludzi, zawsze chętna do pomocy. Zajęcia z nią będą lekkie i przyjemne.


Język Angielski od 6 do 106 lat

Małe grupy uruchamiane są po zebraniu wystarczającej liczby osób. Godziny ustalone zostaną we wrześniu, Pracownia Edukacyjna IIp.

Zapraszamy do nauki języka angielskiego z Akademią Językową Champion.
Nauczanie języka oparte jest na teorii, że mózg człowieka funkcjonuje lepiej, jeśli stymulowane są obie półkule mózgowe, co jest możliwe dzięki połączeniu nauki z aktywnością twórczą. W związku z tym, działalność Akademii koncentruje się na efektywnym nauczaniu, przy równoczesnym wzbudzaniu motywacji do uczenia się przez całe życie. Akademia gwarantuje wysoki poziom nauczania, co jest potwierdzane uzyskiwaniem przez kursantów wysokich miejsc w konkursach i na egzaminach. Program nauczania jest układany dla każdej grupy lub osoby indywidualnie, uwzględniając potencjał grupy i cel nauczania. 

Cena: http://akademia-champion.pl/cennik/

Akademia Językowa Champion – wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, ukierunkowało działalność firmy na wykorzystanie twórczych i aktywnych metod nauczania.

ZAPISY: tel. 693 262 615
akademiajezykowa1@o2.pl
akademia-champion.pl

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top