Zaduszki muzyczne - Fuzja i Jinx - DK Boguszowice

29 października o 19.00 zapraszamy na niezwykłe muzyczne wydarzenie w DK Boguszowice. Na jednej scenie spotkają się dobrze Wam znane rybnickie zespoły. Trzy spojrzenia na rockową stylistykę, różne inspiracje i wielkie muzyczne pasje oraz dojrzałość twórcza. 

Fuzja – łączy w sobie elementy klasycznego rocka z funkiem i alternatywą, zespół zagra w składzie: Mateusz Szewczyk – wokal, gitara rytmiczna, Jeremiasz Zawadzki – bas, Bartłomiej Chlubek – perkusja, Tomasz Kukułka – gitara solowa, wokal.

Jinx – zagra progresywnego rocka akustycznie w składzie: Dominika „Mania” Wójcicka oraz Jakub Kempe. Ich akustyczny repertuar zawiera głównie nowe kompozycje, które cechuje świeże podejście do materiału oraz odmienne brzmienie. 

White Deer (Biały Jeleń) – łączy ich pasja do każdego wydawanego dźwięku, w swoich muzycznych poszukiwaniach nie stronią od inspiracji indie-rock, reggae i country. W swoich utworach opowiadają o różnych aspektach życia codziennego, sytuacjach, miejscach, które ich inspirują, pokazując jednocześnie, że w tym wszystkim obecny jest On.

Wszystkie formacje gościły u nas niedawno i zaserwowały świetne koncerty online:

https://www.youtube.com/watch?v=1BAoCWEIQvM&ab_channel=DomKulturywRybniku-Boguszowicach
– https://youtu.be/2qq_GK0MuTk
– https://youtu.be/s08M0lWwIxA

Koncert odbędzie się z zachowaniem aktualnie obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią. Spotkamy się w mniejszym gronie. Przestrzegamy zasady: dystans – dezynfekcja – maseczka.

Bilety w cenie 10 zł KUP TUTAJ

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top