Z przymrużeniem oka

Co Wy wiecie o kabarecie?
Ciekawostką jest, że nigdzie poza naszym krajem nie istnieją grupy kabaretowe – wprawdzie Amerykanie mają swój stand-up, a Francuzi – burleskę, ale zespołów wspólnie pracujących nad skeczami i bawiących publiczność zabawnymi opowieściami – nie ma. Tymczasem u nas występują w pełnym bogactwie kabarety studenckie, biesiadne, literackie, muzyczne, pantomimiczne… a nawet taneczne!
W 2018 roku Dom Kultury otwiera się na sztukę kabaretową. W naszym nowym cyklu: „Z przymrużeniem oka” prezentować będziemy różne jej oblicza. Jesteśmy przekonani, że wszyscy – i młodzież i dorośli i seniorzy – znajdą tu coś idealnego dla siebie.

18 stycznia, g. 18oo

PARA nr 2 

Laureaci dwóch Złotych Koryt na XXII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej RYJEK 2017!

Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk. Ona kiedyś miała Limo, ale już nie pamięta, za co dostała. On – Młody Pan, choć już tylko z nazwy. Połączenie nadbałtyckiego jodu i śląskiego smogu. Ona ma czym oddychać, On jest z Rybnika. Najśmielszy eksperyment od czasu… do czasu. Bóg połączył te dwa żywioły, bo szatan speniał. Pół baba, pół chłop. Było ich troje, ale co dwie głowy to nie jedna, a poza tym to na dwoje babka wróżyła. Przyjdź, zobacz i nie pozwól, żeby para poszła w gwizdek.

Bilety w cenie 40 zł,
do nabycia w Sekretariacie Domu Kultury,

lub poprzez portal Biletyna.pl:

Kup bilet TUTAJ