Wyniki

Kat. Do 7 lat :

NAGRODA SPECJALNA SOLO:
Edyta Adynowska
 NAGRODA SPECJALNA DUET:
Wiktoria Kuklińska i  Amelia Barkowska


Solo

1 miejsce Edyta Adynowska
2 miejsce Karolina Palkij
2 miejsce Dominik Surma
2 miejsce Wiktoria Twardoch
2 miejsce Wiktoria Juruś
2 miejsce Anna Jaworska
3 miejsce Kaja Łysio
3 miejsce Klaudia Woźniak

Duety

1 miejsce Kaja Łysio i Karolina Palkij
1 miejsce Maja Piątek i Maja Woźny
2 miejsce Wiktoria Kuklińska i  Amelia Barkowska
2 miejsce Julia i Oliwia Szmyła
2 miejsce Nikola Przybyła i Eliza Czochara.
3 miejsce Magdalena Woźniak i Maria Tomko

 

Kat. 8-11 lat :

NAGRODA SPECJALNA SOLO:
Karolina Olszewska
NAGRODA SPECJALNA DUET:
Emilia Wojnar i Antonina Szłapa

 

Solo Street Dance

1 miejsce Agata Kruszelnicka
2 miejsce Dominika Glajcar
2 miejsce Gabriela Kądziałka
3 miejsce Wiktoria Kubulus
3 miejsce Amelia Grycz
3 miejsce Martyna Słoniszko
4 miejsce Kinga Pasionek
4 miejsce Maja Banaś
5 miejsce Julia Cofalik
5 miejsce Nina Skotniczy
5 miejsce Oliwia Trzeciak
6 miejsce Ania Kominek
6 miejsce Justyna Slisz
6 miejsce Kinga Konsek

Solo Taniec Jazzowy

1 miejsce Kaja Borowiec
2 miejsce Emilia Wojnar
3 miejsce Paulina Cichy
3 miejsce Klara Krasoń
4 miejsce Antonina Szłapa
4 miejsce Nina Żarow
5 miejsce Katarzyna Wala
5 miejsce Katarzyna Dusza
5 miejsce Klara Richter
5 miejsce Maja Kamińska
6 miejsce Hanna Papis
6 miejsce Anna Szwedo
6 miejsce Zuzanna Gielmuda
6 miejsce Emilia Zielonka
6 miejsce Emilia Żebrowska

Solo Show-Dance

1 miejsce Karolina Olszewska
1 miejsce Kaja Borowiec
2 miejsce Amelia Szałęga
3 miejsce Maja Kuna
3 miejsce Iga Koch
4 miejsce Anna Szwedo
5 miejsce Marta Klim

Solo Taniec Współczesny + Klasyczny

1 miejsce Ofelia Sobik
2 miejsce Maja Szpunar
3 miejsce Wiktoria Mroczkowska
4 miejsce Julia Łukaszewicz
5 miejsce Paulina  Szala
5 miejsce Ania Rachwał
6 miejsce Marta Stuchlik
6 miejsce Julia Wawrzykowska
6 miejsce Alicja Holona

 Duety Street Dance

1 miejsce Milena Andrzejewska i Maja Wierzba
1 miejsce Antonina Szłapa i Emilia Wojnar
2 miejsce Martyna Sztuchlik i Roxana Kopiec
3 miejsce Maria Bernacka i Marta Załuska
4 miejsce Maja Banaś i Julia Cofalik
4 miejsce Ola Huzarewicz i Karolina Mróz
5 miejsce Ania Kominek i Kinga Pasionek
5 miejsce Nina Skotniczny i Kinga Konsek

Duety Jazz Dance + Taniec klasyczny + taniec współczesny

1 miejsce Nina Żarow i Maja Baranowska
2 miejsce Natalia Górny i Zofia Kubala
2 miejsce Maja Kuna  i Kasia Dementieva
3 miejsce Amelia Pitry i Pola Rakowska
4 miejsce Julia Wawrzykowska i Julia Łukaszewicz
4 miejsce Wiktoria Mroczkowska i  Paulina Szala

Duety Show Dance

1 miejsce Amelia Szałęga i Karolina Olszewska
2 miejsce Antonina Salamon i Julia Nowak
3 miejsce Piotr Sojka i Amelia Stasiak
3 miejsce Maja Kuna  i Marta Klim
4 miejsce Anna Szwedo i Marta Klim

 

Kat. 12-15  lat :

NAGRODA SPECJALNA SOLO:
Nadia Śliwa
NAGRODA SPECJALNA DUET:
Barbara Jung i Wiktoria Bujakowska

Solo Taniec klasyczny

1 miejsce Martyna Kajda
2 miejsce Podedworna Hanna
3 miejsce Oliwia Rek
4 miejsce Kuchta Katarzyna
5 miejsce Dominika Roman
6 miejsce Wiktoria Bujakowska

Solo Street-Dance

1 miejsce Aleksandra Witos
2 miejsce Natalia Skuza
3 miejsce Natalia Czyż
4 miejsce Karolina Grzybek
5 miejsce Zuzanna Kielma
5 miejsce Nina Czaja
6 miejsce Milena Bertin

Solo Jazz Dance

1 miejsce Nadia Śliwa
2 miejsce Karolina Mikołajec
3 miejsce Martyna Juras
4 miejsce Wanessa Bednarz
4 miejsce Jagoda Płonka
5 miejsce Martyna Krawczyk
5 miejsce Nadia Sikora
6 miejsce Julia Puch
7 miejsce Alicja Radecka
7 miejsce Iwona Sitek
8 miejsce Martyna Bednarczyk
8 miejsce Nina Gawlak
9 miejsce Klaudia Tabak
10 miejsce Inez Stefańska
10 miejsce Barbara Jung
10 miejsce Maja Sobol
11 miejsce Julia Zoń
11 miejsce Julia Malejka
11 miejsce Olga Sobol
12 miejsce Julia Paciorek
13 miejsce Magdalena Masłyka
13 miejsce Magdalena Krężel
14 miejsce Nikola Rauer
14 miejsce Zofia Żyłka
14 miejsce Maja Makuch
15 miejsce Magdalena Bartoszek
15 miejsce Nikola Szydło
15 miejsce Aleksandra Czech
15 miejsce Marcelina Błaszczyk
15 miejce Zofia Tylor

Solo Show Dance

1 miejsce Nadia Śliwa
2 miejsce Wanessa Bednarz
3 miejsce Oliwia Szela
4 miejsce Karolina Mikołajec
5 miejsce Weronika Gruchel
6 miejsce Wiktoria Kozielec

Solo Taniec Współczesny

1 miejsce Zuzanna Molek
2 miejsce Hanna Podedworna
3 miejsce Małgorzata Adynowska
4 miejsce Barbara Jung
4 miejsce Katarzyna Kuchta
4 miejsce Maria Kozieł
4 miejsce Nina Gawlak
5 miejsce Inez Stefańska
5 miejsce Agnieszka Skowronek
5 miejsce Maja Kokot
6 miejsce Natalia Holona
6 miejsce Weronika Stępień
6 miejsce Maja Machnicka
6 miejsce Wiktoria Kuźnik
6 miejsce Martyna Bednarczyk

Duety Street Dance

1 miejsce Maja Łukowicz i  Kamila Korczyk
2 miejsce Paulina Ryłko i Sara Glajcar
3 miejsce Karolina Grzybek i Zuzanna Kielma
4 miejsce Marta Lach i Aleksandra Waliczek

Duety Jazz Dance

1 miejsce Barbara Jung i Wiktoria Bujakowska
2 miejsce Martyna Bednarczyk i Nina Gawlak
2 miejsce Zuzanna Gielmuda i Weronika Gruchel
3 miejsce Iwona Sitek i Julia Kohut
4 miejsce Emilia Brandys i Kinga Stolarczyk
4 miejsce Maja Sobol i Olga Sobol
5 miejsce Emilia Grzesik i Maja Paprotny
5 miejsce Magdalena Bloch i Karolina Mikołajec
6 miejsce Maja Kałuża i Edyta Zarzeczna

Duety Show Dance

1 miejsce Nadia Śliwa i Oliwia Szela
2 miejsce Kornelia Kłys i Martyna Josypów
3 miejsce Kinga Krzykowska i Julia Paciorek
4 miejsce Anna Szwedo i Justyna Magnowska
5 miejsce Magdalena Bloch i Karolina Mikołajec
6 miejsce Natalia Holona i Wiktoria Kuchcik

Duety Taniec Współczesny

1 miejsce Maria Kozieł i Hanna Podedworna
2 miejsce Barbara Jung i Dominika Roman
3 miejsce Sonia Olejnik i Piotr Wawrzynek
4 miejsce Maja Siuda i Maria Mazur
5 miejsce Katarzyna Kokot i Kalina Wójcik
5 miejsce Magdalena Masłyka i Inez Stefańska
6 miejsce Natalia Sznapka i Ania Barycka
6 miejsce Maja Makuch i Nikola Rauer
6 miejsce Wiktoria Kuchcik i Patrycja Pasieka

 

Kat. 16-30 lat

NAGRODA SPECJALNA SOLO:
Denis Chory
NAGRODA SPECJALNA DUET:
Paulina Będkowska i Maria Pieńkus

 Solo Taniec Klasyczny

1 miejsce Judyta Kuśka
2 miejsce Wiktoria Lewandowska
3 miejsce Anna Szebesta
4 miejsce Aleksandra Tucka
5 miejsce Daria Motyka

 Solo Taniec Jazzowy

1 miejsce Hanna Gęgotek
2 miejsce Wiktoria Bobrzyk
3 miejsce Julia Domagalska
4 miejsce Gabriela Frączek
4 miejsce Wiktoria Tokarczyk
5 miejsce Julia Gorczyca
5 miejsce Nikola Szymczak
5 miejsce Agnieszka Wysocka
5 miejsce Wiktoria Woźnicka
5 miejsce Julia Wąsala
6 miejsce Magdalena Fuchs
6 miejsce Anastazja Furtak

Solo Show Dance+Street Dance

1 miejsce Denis Chory
2 miejsce Gabriela Frączek
3 miejsce Julia Kistela
4 miejsce Julia Wywiał
5 miejsce Marta Zmarska
6 miejsce Sonia Baron

Solo Taniec Współczesny

1 miejsce Paulina Będkowska
2 miejsce Maria Pieńkus
3 miejsce Weronika Zaremba
4 miejsce Aleksandra Tobiczyk
4 miejsce Katarzyna Wsół
4 miejsce Wiktoria Lewandowska
4 miejsce Hanna Gęgotek
5 miejsce Julia Maczek
5 miejsce Antonina Woźniak
5 miejsce Gabriela Frączek
5 miejsce Julia Kistela
6 miejsce Aleksandra Wąsek
6 miejsce Julia Domagalska
6 miejsce Laura Popek
6 miejsce Julia Wąsala
6 miejce Weronika Namysło
6 miejsce Ramona Siódmok

Duet Show Dance

1 miejsce Katarzyna Bator-Sromek i Dominika Szczypka
2 miejsce Sonia Baron i Gabriela Frączek

 Duety  Taniec Jazzowy

1 miejsce Martyna Widawska i Julia Maczek
1 miejsce Hanna Gęgotek i Julia Lis
2 miejsce Kinga Czekaj i Julia Domagalska
3 miejsce Weronika Zaremba, Wiktoria Bobrzyk
4 miejsce Nikola Szymczak i Julia Gorczyca
4 miejsce Julia Puch i Weronika Mleczko
5 miejsce Karolina Leśniak, Patrycja Hylińska
5 miejsce Wiktoria Woźnicka, Oliwia Petters
5 miejsce Sonia Baron i Julia Sykuła
5 miejsce Sonia Baron i Inez Stefańska
6 miejsce Maja Makuch i Magdalena Fuchs

Duety Taniec Współczesny

1 miejsce Paulina Będkowska i Maria Pieńkus
2 miejsce Hanna Gęgotek i Julia Lis
3 miejsce Wiktoria Lewandowska i Antonina Woźniak
4 miejsce Katarzyna Kuchta i Katarzyna Wsół
4 miejsce Gabriela Frączek i Inez Stefańska
4 miejsce Magdalena Kwarciak i Karolina Jakubowska
4 miejsce Judyta Kuśka i Aleksandra Tucka
5 miejsce Ada Szkatuła i Natalia Oślizło
5 miejsce Zuzanna Poźniak i Wiktoria Peryga
5 miejsce Magdalena Masłyka i Sonia Baron
6 miejsce Wiktoria Jop i  Dominika Jureczko

 

 

GRATULUJEMY!