WYNAJMY - DK Boguszowice

Dom Kultury dysponuje dużą liczbą sal, które mogą służyć do organizacji różnego typu spotkań dla firm i osób prywatnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu:

Sala Widowiskowa

Kompleksowo wyremontowana i spełniająca najwyższe standardy – 186 miejsc siedzących – wyposażona jest w nowoczesne systemy nagłośnieniowe i oświetleniowe. Przystosowana do realizacji spektakli teatralnych, seansów filmowych, koncertów i innych wydarzeń artystycznych. Posiada doskonałe parametry akustyczne.

Szczegółowe parametry techniczne sali oraz sprzętu znajdują się w poniższych specyfikacjach:

Cena: 1 godzina – od 200 zł do 500 zł + 23% VAT


Sala Kameralna

Pomieszczenie wielofunkcyjne o pow. 140 m2, w którym dysponujemy max 80 miejscami siedzącymi (dowolne ustawienie). W tym wnętrzu zorganizujesz m.in.: szkolenia, spotkania, bankiety itp.

Cena: 1 godzina – od 100 zł do 300 zł + 23% VAT


Sala Lustrzana

Przeznaczona do realizacji szkoleń, prezentacji, warsztatów tanecznych, teatralnych itp. Dysponuje miejscami siedzącymi dla max. 20 osób i dużymi lustrami na jednej ścianie.

Cena: 1 godzina – od 100 zł do 300 zł + 23% VAT


Kawiarenka

Klimatyczne miejsce wprost stworzone do organizacji kameralnych spotkań. Dodatkowym atutem jest świetnie wyposażony aneks kuchenny.

Cena: 1 godzina – od 100 zł + 23% VAT


Hol dolny

Powierzchnia 140 m2 – świetna lokalizacja do organizacji kiermaszów, jarmarków itp.

Cena: cały dzień – od 100 zł do 200 zł + 23% VATImprezy okolicznościowe

Dom Kultury w Rybniku-Boguszowicach jest gotowy na zorganizowanie Twojej wymarzonej imprezy!

Na życzenie możemy pomóc Ci w profesjonalnej organizacji Twojej wymarzonej imprezy okolicznościowej np.: chrzciny, komunia, urodziny (w tym również 18-stki), wigilijkę pracowniczą, spotkania biznesowe, bankiety, wystawy, konferencje itp.

Posiadamy niezbędne wyposażenie (stoły, krzesła, zastawę stołową, dekoracje). Cechuje nas kreatywne podejście do potrzeb. Po prostu – powiedz nam o tym, jak ma wyglądać Twoje spotkanie, a my podejmiemy wyzwanie!

Nietypowe zlecenia? Żaden problem!

Oferujemy m.in. niebanalny sposób na oświadczyny!

Oświadczyny na scenie! Romantyczna sceneria, stolik dla dwojga oraz wyświetlane na ekranie miejsce, w które chciałbyś zabrać swoją narzeczoną/narzeczonego… Może to być romantyczna Wenecja, cudownie rozświetlona Toskania, przepiękny Paryż nocą… Ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia!

Skontaktuj się z nami w sprawie indywidualnej oferty


Projektor multimedialny z ekranem projekcyjnym

Cena: cały dzień – 100 zł + 23% VAT


Sztalugi

Cena od 10 zł + 23% VAT


Ostateczna decyzja o wysokości opłaty za wynajem należy do Dyrektora Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach.

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top