COVID - ważny komunikat! - DK Boguszowice

Zgodnie z aktualnie obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Zdrowia obowiązuje częściowe ograniczenie działalności instytucji kultury

W okresach gdy będzie to możliwe zajęcia w sezonie 2020/21 odbywają się w pomniejszonych grupach. Zapisy i płatności prowadzimy przez portal Stefa Zajęć.

W zależności od aktualnej sytuacji pandemicznej jesteśmy zmuszeni modyfikować terminy zaplanowanych wydarzeń. Aktualne informacje dotyczące naszego repertuaru wydarzeń oraz zmian terminów znajdziecie TUTAJ

WAŻNE!

Zwroty BILETÓW!
W przypadku odwołania lub zmiany terminu bilety zachowują swoją ważność. Przysługuje Państwu prawo do zwrotu – osoby, które nabyły bilety przez portal biletyna.pl prosimy o kontakt z portalem.

O wszystkich szczegółach dotyczących zmian w repertuarze będziemy informowali Was na bieżąco na naszym fb i stronie www.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy o dostosowanie się do obowiązujących zaleceń epidemicznych i zapoznanie się z poniższym Regulaminem. Prosimy Was o zrozumienie i cierpliwość.

Nadzwyczajna sytuacja nie oznacza dla nas przerwy w pracy. Nadal będziemy tworzyć dla Was nowe wydarzenia i propozycje w Waszym Miejscu Pełnym Kultury.
Życzymy Wam zdrowia, prosimy o rozwagę.

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top