COVID - ważny komunikat! - DK Boguszowice

Zgodnie z aktualnie obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Zdrowia obowiązuje częściowe ograniczenie działalności instytucji kultury.

W okresach gdy będzie to możliwe zajęcia w sezonie 2021/22 odbywają się w pomniejszonych grupach. Zapisy i płatności prowadzimy przez portal Stefa Zajęć.

W zależności od aktualnej sytuacji pandemicznej jesteśmy zmuszeni modyfikować terminy zaplanowanych wydarzeń. Aktualne informacje dotyczące naszego repertuaru wydarzeń oraz zmian terminów znajdziecie TUTAJ

WAŻNE!

Zwroty BILETÓW!
W przypadku odwołania lub zmiany terminu bilety zachowują swoją ważność. Przysługuje Państwu prawo do zwrotu – osoby, które nabyły bilety przez portal biletyna.pl prosimy o kontakt z portalem.

O wszystkich szczegółach dotyczących zmian w repertuarze będziemy informowali Was na bieżąco na naszym fb i stronie www.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy o dostosowanie się do obowiązujących zaleceń epidemicznych i zapoznanie się z poniższym Regulaminem. Prosimy Was o zrozumienie i cierpliwość.

Nie zapomnij o wypełnieniu niezbędnych dokumentów:

Nadzwyczajna sytuacja nie oznacza dla nas przerwy w pracy. Nadal będziemy tworzyć dla Was nowe wydarzenia i propozycje w Waszym Miejscu Pełnym Kultury.

W związku z napływającymi do nas pytaniami o zakup biletów na wydarzenia Domu Kultury Boguszowice przez osoby zaszczepione i niezaszczepione, spieszymy z odpowiedzią – powołując się na „Aktualne zasady i ograniczenia: Domy i ośrodki kultury: Prowadzenie działalności przez domy i ośrodki kultury oraz świetlice jest dopuszczalne w pomieszczeniach, pod warunkiem udziału nie więcej niż 75 proc. uczestników. Zapewnienie, aby uczestnicy realizowali nakaz zakrywania ust i nosa. Limit nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19”.

Życzymy Wam zdrowia, prosimy o rozwagę.

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top