WAŻNE INFORMACJE - DK Boguszowice

Zgodnie z aktualnie obowiązującym Rozporządzeniem Ministra Zdrowia obowiązuje częściowe ograniczenie działalności instytucji kultury w tym Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach od 27.03 do 9.04 ODWOŁUJEMY ZAJĘCIA. W tych terminach nieczynna będzie także biblioteka.

W okresach gdy będzie to możliwe zajęcia w nowym sezonie 2020/21 odbywają się w pomniejszonych grupach. Zapisy i płatności prowadzimy przez portal Stefa Zajęć

Zaplanowane wydarzenia zostaną przeniesione na nowe terminy:
Spektakl “Pomoc domowa” Teatru Zagłębie –  22 października 2020r. godz.: 19:00,
Mali Tropiciele Wielkich Przygód – Jeż Pigmejski – 7 listopada 2020r. godz.: 16:00,
Bajkowa Niedziela – Teatr Supełek – Trzewiki Szczęścia – 15 listopada 2020r. godz.: 15:00 i 17:00,
Scena Dorosłego Widza – Nerwica Natręctw Teatru Korez – 10 grudnia 2020r. godz.: 19:00,
Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność.

Zwroty BILETÓW!
Osoby, które nabyły bilety przez portal biletyna.pl prosimy o zwrócenie się do portalu o zwrot, zaś tych którzy nabyli bilety w kasie DK Boguszowice prosimy o kontakt telefoniczny  32 42 52 016 wew. 23, aby umówić się na dokonanie zwrotu.
Zwrotów za bilety zakupione w kasie dokonujemy tylko przelewem na konto, po uprzednim umówieniu się na wypełnienie niezbędnych dokumentów. Prosimy o przygotowanie numeru konta.

O wszystkich szczegółach będziemy informowali Was na bieżąco na naszym fb i stronie www.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo prosimy o dostosowanie się do obowiązujących zaleceń epidemicznych i zapoznanie się z Regulaminami. Zawiesiliśmy pracę TELECENTRUM. 
Zwracamy się o Wasze zrozumienie i cierpliwość.

Nadzwyczajna sytuacja nie oznacza dla nas przerwy w pracy. Nadal będziemy tworzyć dla Was nowe wydarzenia i propozycje w Waszym Miejscu Pełnym Kultury.
Życzymy Wam zdrowia, prosimy o rozwagę. Bądźcie z nami na fb i stronie www.

 

Back to top