Unikalna świąteczna niespodzianka! - DK Boguszowice

Jedyna TAKA! Niepowtarzalna! Kartka świąteczna autorstwa Działu Artystycznego DK Boguszowice. Ucieszy adresata, zaskoczy wszystkich, a potem… zakwitnie!

Każda z kartek świątecznych naszej produkcji jest unikalna i starannie, ręcznie wykonana!
Papier czerpany przechodzi druga młodość. Jest po prostu modny! A wysyłanie listów i zaproszeń z których wyrastają kwiaty stało się świetnym pomysłem na piękną i zaskakującą niespodzianką.

Zapraszamy na pełne piękna zakupy! Ekologiczne, pełne nasion i życia kartki świąteczne do kupienia w naszej siedzibie za symboliczne:

– 10 zł – mała,

– 15 zł – duża.

Kupując ją wspierasz lokalną kulturę!


Rosnące papiery czerpane nie tylko ucieszą papierową formą upominków, ale pozwolą zatrzymać na dłużej wspomnienia w postaci samodzielnie wyhodowanych roślinek. Złożone za ich pomocą życzenia świąteczne na pewno na długo zostaną w pamięci. Aby tak się stało wystarczy kartkę zasadzić w ziemi lub podlać wodą. Pierwsze kiełki wyrastają już po kilku dniach!

Produkowany papier ma wyjątkową strukturę i szlachetny wygląd. Zastosowanie różnych faktur i dodatków powoduje, że każda kartka jest niepowtarzalną kompozycją.
Niech miłość rozkwita!
Niech Twoje życzenia padną na podatny grunt i przyniosą obfite plony!

Instrukcja obsługi kartki świątecznej:

1⃣ Pochwal się wszystkim Twoją wyjątkową kartką świąteczną z nasionami. Oznacz nas na Facebooku lub Instagramie (pamiętaj, że post musi być publiczny!), najlepiej z hasztagami #twórczeodrodzenie i #dkboguszowice Możesz też wysłać zdjęcie kartki na adres promocja.dkboguszowice@gmail.com

2⃣ Jeśli chcesz posadzić kartkę w doniczce z ziemią należy: zgnieść lub ręcznie potargać kartkę na kawałki, następnie włożyć kawałki do doniczki z ziemią, przysypać kartkę ziemią, obficie podlać…..I pilnować, aby przez najbliższe dni ziemia była wilgotna.

3⃣ Jeśli chcesz posadzić łąkę kwietną, przechowaj kartkę do wiosny i zasadź ją w ogródku.

4⃣ A gdy Twoje kwiaty już wyrosną… Nie zapomnij się nimi pochwalić wg. instrukcji w punkcie 1. 🙂

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top