Teraz Muzyka w Sieci - Koncert REMEDIUM - DK Boguszowice

Remedium koncert DK Boguszowice

Koncert w walentynkowym klimacie w wykonaniu zespołu wokalno-instrumentalnego REMEDIUM działającego od 2004r. w Zespole Edukacyjno-Artystycznym PRZYGODA w Rybniku pod kierownictwem Agnieszki Janas – pianistki, wokalistki, aranżerki i pedagoga.

REMEDIUM w swoim repertuarze ma piosenki z gatunku pop, gospel, soul, piosenka literacka. Jego członkami są uczniowie szkół, studenci oraz osoby dorosłe.

Zespół, jak i jego soliści, na swoim koncie ma wiele nagród, m.in. na F.P. Obcojęzycznej w Knurowie, w Konkursie Piosenki Poetyckiej „Jastrzębskie Śpiewanie”, Ogólnopolskim F.P. Filmowej i Musicalowej „FiM” w Żorach, Młodzieżowego Festiwalu Muzycznego w Czerwionce, Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.

Zespół Remedium nagrał dwie płyty – na 10-cio i 15-lecie zespołu. W zeszłym roku Remedium reprezentował nasze miasto Rybnik na meetingu miast partnerskich w Francji w Saint Vallier.

Koniecznie odwiedź nasz kanał YouTube na którym znajdziesz wiele ciekawych realizacji ze świata muzyki , teatru i poezji!

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top