Teatr to sposób na rozwój, który trwa, tutaj wyobraźnia otwiera horyzont innej rzeczywistości. Młodzi aktorzy teatrów Kiwi, Nandu i Kazuar uczą się z wielkim zaangażowaniem, a nabyte umiejętności wykorzystują w przedstawieniach, wieńczących kolejne lata współpracy ze wspaniałymi instruktorami. Teatr Korzeni powstał jako odpowiedź na zainteresowanie tą formą rozwoju obserwowane wśród dorosłych osób. 

ZAPRASZAMY NA NASZE ZAJĘCIA:

Teatr Nandu

Grupa dla dzieci 7-13 lat, Środy 16:30-18:00, Sala Widowiskowa Parter

Ceny:
40 zł/m-c (grupa 7-13l.) – Teatr Nandu

Prowadząca:  Magdalena Marta Martyniak – instruktorka teatralna, artystka, pedagożka, animatorka społeczno-kulturalna, aktorka, a wolnych chwilach poetka. Przez całe życie związana ze sceną, szeroko pojętą kulturą i edukacją kulturalną, a w szczególności z edukacją teatralną. W teatrze bardzo ważne są dla niej emocje i prawda, które aktor chce przekazać widzowi.
Absolwentka Animacji Społeczno-Kulturalnej na wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji. Obecnie studentka II st. Edukacji Kulturalnej. W 2020-2021 aktywnie działała w programie Partnerek Teatroteki Szkolnej Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie.


Teatr Korzeni  

Grupa ZAMKNIĘTA dla dorosłych, wtorki 18:30-20:30, Sala Widowiskowa Parter

Zajęcia w nurcie otwartego teatru prowadzącego przez sztukę performance’u

, obrzędy artystyczne, pracę z głosem, ciałem i oddechem. Poszukujesz formy artystycznej, w której możesz wyrazić swoje emocje i zrelaksować się? Możesz powrócić do ulubionego wiersza, prozy, czy przedstawić niewypowiedziane myśli? Wykreować postać przez siebie, by wreszcie poczuć ekscytację na scenie?
Weź udział w cyklu warsztatów teatralnych, które zakończy autorski spektakl.

Cena: 35 zł/m-c

Prowadząca: Mariola Rodzik-Ziemiańska – instruktorka zajęć artystyczno–rozwojowych i teatralnych; aktorka pieśni, wokalistka  formacji „Zawiało” i „TOMrzy”; muzykoterapeutka i trenerka rozwoju, prowadząca autorskie warsztaty w „Szałasie Rozwoju” oraz w Szkole Trenerów Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego Meritum w Katowicach; animatorka kultury i założycielka „Portu Sztuki”; prowadząca Teatr Korzeni oraz starsza specjalistka ds. artystycznych i edukacji kulturowej i koordynatorka Działu Artystycznego w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach. Współtwórczyni Studio Mayazz i Szkoły z Wyboru.
Absolwentka Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Górnictwa i Geologii (mgr inż. Geoinżynierii), Szkoły Trenerów MERITUM (certyfikat EQF 5 – Trener Zrównoważonego Rozwoju), Instytutu im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu (Aktorka Pieśni) oraz ASTO we Wrocławiu (certyfikat – Terapeuta Metody Muzykoterapii Integralnej). Uczestniczka wielu kursów i warsztatów, m.in. pracy z ciałem, psychologicznych, aktorskich i wokalnych z zakresu śpiewu klasycznego, jazzowego, gospel oraz śpiewu archaicznego.

Exit mobile version