Taniec to życie, ciało, rytm, obraz. Taniec to wyzwolenie przez ciało – instrument, które prowokuje myśl – uczucie. Taniec bez słów wyraża nas samych, wyzwala piękno widziane w nieustającym ruchu ciała, wzrusza, naszą ekspresją i wyrazistością. Taniec wyraża emocje,  rozwija koordynację, muzykalność.

ZAPRASZAMY NA NASZE ZAJĘCIA:


Balet & Jazz – taniec klasyczny i jazzowy

WTORKI:

Grupa dla dzieci: 3-4 lat/4-5 lat, 15:35-16:10
Grupa dla dzieci (początkująca): 3-4 lat, 16:10-16:45
Grupa dla dzieci: 4-5 lat, 16:45-17:20
Grupa dla dzieci: 6-7 lat, 17:30-18:30
Grupa “PRO” (zaawansowana) dla dzieci: 7-11 lat, 18:30-19:30
Sala Lustrzana Parter

CZWARTKI:

Grupa dla dzieci: 4-5 lat, 15:55-16:30
Grupa dla dzieci: 6-7 lat, 17:30-18:30
Grupa dla dzieci: 8-10 lat, 16:30-17:30
Grupa “PRO” (zaawansowana) dla dzieci: 7-11 lat, 18:30-19:30
Sala Lustrzana Parter

Określone figury i kroki baletowe prowadzą do świadomego rozwoju indywidualnego, zaś elementy tańca jazzowego m.in. wspierają wypracowanie prawidłowej postawy ciała i wspomagają koordynację ruchową. Zajęcia wspierają rozwój pamięci ruchowej, orientację w przestrzeni oraz świadomość ciała. Pobudzają twórczość oraz dziecięcą wyobraźnię, uwrażliwiają na różnorodne formy i gatunki muzyki.

Szkolenie SOLOWE dla dzieci z grupy zaawansowanej – lekcja w zależności od potrzeb wg zaleceń instruktora zajęć.
Szkolenia INDYWIDUALNE dla solistów lub par, szczegóły u instruktora zajęć – kontakt: 510 255 909

Cena:
25 zł/m-c (grupa 3-4 i 4-5l.)
40 zł/m-c (grupa 6-7l., 8-10l. oraz 11-15l.),55 zł/m-c (grupa “PRO” 7-11l. za dwa razy w tygodniu)
25 zł/godz. – Szkolenie SOLOWE dla grupy zaawansowanej
80 zł/30 min / para 120 zł – Szkolenia INDYWIDUALNE

Prowadząca: Oliwia Piontek – instruktorka baletu i tańca jazzowego, od dziecka związana z Teatrem Ziemi Rybnickiej oraz ze Studiem tańca Vivero, tancerka, trenerka oraz zawodniczka. Od niedawna związana również z Domem Kultury w Chwałowicach. Absolwentka technikum o profilu Technik Żywienia. Studentka trzeciego roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Pedagogika; wczesnoszkolna i przedszkolna,  jak również certyfikowany animator zabaw (muzyka łagodzi obyczaje, w zdrowym ciele zdrowy duch, wyobraźnia nie ma granic). Od najmłodszych lat związana z tańcem i teatrem. Specjalizuje się w tańcu jazzowym oraz współczesnym,  który stał się jej największą pasją. Tancerka najwyższej, krajowej klasy „A” w stylu Jazz oraz Modern & Contemporary. Brała udział w wielu spektaklach i musicalach. Jak również Mistrzyni Świata, Wicemistrzyni oraz Finalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata Federacji IDO.


Taniec Współczesny NOWOŚĆ!

Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat.
Poniedziałki 16:00-17:30
Sala Widowiskowa Parter

Taniec to wyzwalanie emocji, to możliwość odreagowania, szczególnie dla dzieciaków, które potrzebują przestrzeni by wytańczyć siebie. Tańczyć może każdy, bez względu na wiek, należy jedynie słuchać tego co podpowiada nam CIAŁO. Taniec współczesny to układy, improwizacje, poznawanie swoich możliwości i wiele dobrej zabawy.

Cena: 40 zł/m-c
Prowadząca: Anna Burek – instruktorka tańca współczesnego i improwizacji, choreografka, fotografka i projektantka grafiki. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu (magister sztuki na wydziale Grafiki i Sztuki Mediów), ukończyła Podstawy Choreografii Scenicznej w ramach Krakowskiej Hurtowni Ruchu. Uczestniczyła w wielu warsztatach oraz konwentach tanecznych i improwizacyjnych, kształcąc się pod okiem wybitnych osobowości tańca. Założycielka AB STUDIO. Artystyczna dusza, ciągle w ruchu, jej główną pasją jest wspinanie.


Street Dance

Grupa dla dzieci: 7-10 lat, Poniedziałki 15:30-17:00
Grupa dla dzieci i młodzieży: 11-15 lat, Poniedziałki 17:00–18:30
Sala Kameralna Parter

Zróżnicowane style tańca ulicznego: hip hop, locking, popping, wacking, clip dance, ćwiczenia koordynacyjne i kondycyjne. W tym tańcu obroty, piruety i podskoki to wspaniała zabawa i ogromna możliwość uwolnienia energii.

Cena: 40 zł/m-c

Prowadząca: Patrycja Amborska – instruktorka tańca street i hip hop, przygodę z tańcem rozpoczęła mając 9 lat w Wodzisławskim Centrum Kultury. Aktualnie tańczy w Teatrze Tańca Memento, który specjalizuje się w tworzeniu spektakli tanecznych w oparciu o technikę tańca współczesnego oraz street dance. Na zajęciach stawia nie tylko na uczenie się choreografii ale przede wszystkim na opanowanie podstaw tańca Hip Hop. 


Exit mobile version