Niezwykły Sylwester - DK Boguszowice

Muzyczna Podróż przez najpiękniejsze arie i duety z operetek, musicali i filmów z całego świata.

W tę magiczną noc zabierzemy Państwa w świat namiętności i wzruszeń za sprawą przepięknych dźwięków Teatru Muzycznego Arte Creatura. Niepowtarzalny urok operetkowych melodii, zapewni Państwu niezapomniane wrażenia Sylwestrowej Nocy 2019/2020.
Wystąpią przed Państwem cieszący się wielkim powodzeniem i uznaniem artyści, goszczący m.in. na deskach włoskiej, niemieckiej, słoweńskiej i polskiej sceny operetkowej.

W szampańskiej atmosferze, w przerwie i po galowym koncercie zapraszamy Państwa do wspólnej zabawy uświetnionej wykwintnym MENU: przystawki, sałatki i zimny bufet w formie szwedzkiego stołu, desery i owoce, a także napoje: zimne, orzeźwiające oraz gorące.
Zaś o północy, przy lampce szampana wspólnie celebrować będziemy noworoczne życzenia.

Sylwester w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach w operetkowej atmosferze blichtru balowych sukien i garniturów to wyśmienita zabawa i niezapomniana noc w doborowym towarzystwie. Do zobaczenia!

Bilety w przedsprzedaży do 15 listopada w cenie:
145 zł bilet ulgowy (senior/uczeń/student)
155 zł bilet normalny

Bilety w cenie:
170 zł bilet ulgowy (senior/uczeń/student)
190 zł bilet normalny

tel. 32 425 20 16

e-mail: dkboguszowice@gmail.com

Informacje organizacyjne:

Na sylwestrowych gości czekamy od 21.00. Do Waszej dyspozycji będzie już catering. Gala Operetkowa rozpocznie się o 22.00. Goście zmotoryzowani mogą skorzystać z parkingów oznaczonych na poniższej mapce:

Back to top