SCENA DOROSŁEGO WIDZA

 

Nasze cykliczne, comiesięczne spotkanie z teatrem dla młodzieży i dorosłych stanowi przegląd najciekawszych polskich spektakli. Dzięki projektowi TEATR POLSKA goszczą u nas przedstawienia z najwyższej półki w wykonaniu najważniejszych i najciekawszych twórców w kraju. Znakomicie układa nam się także współpraca z okolicznymi teatrami – również dziecięcymi i młodzieżowymi. Scenę Domu Kultury w Boguszowicach z przyjemnością odwiedzają także aktorzy świetnego Teatru Korez z Katowic.
 

Bilety do nabycia w sekretariacie Domu Kultury Boguszowice lub przez portal biletyna.pl


Wtorek 30 kwietnia, godz. 18.00
Kazuo się żeni. Teatr Ludzi Pracujących.

Zabawny, momentami skłaniający do refleksji spektakl komediowy w wykonaniu Teatru Ludzi Pracujących.

Ta historia mogła się zdarzyć wszędzie. W Kraju Kwitnącej Wiśni zamożny Kazuo pragnie kochać, ale jednocześnie przeraźliwie się boi. Z pomocą przyjdą mu oczywiście kobiety, bo przecież gdzie diabeł nie może, tam babę pośle. Czy z powodzeniem? Przekonają się Państwo już niebawem.

„Kazuo się żeni” – Teatru Ludzi Pracujących z Kędzierzyna-Koźla. Teatr działa już od 7 lat, skupia aktorów amatorów, dla których scena jest prawdziwą pasją i okazją do ciągłego rozwoju.

Cena biletów:
NORMALNY 20 zł/osoba,
ULGOWY (uczeń, student, senior) 10 zł/osoba   
KUP BILET


 

27 maja, godz. 19.00
KOMETA czyli ten okrutny wiek XX wg Jaromira Nohavicy. Teatr KOREZ.

Można, parafrazując słynne powiedzenie, stwierdzić: Gdyby ktoś taki jak Jaromir Nohavica nie istniał, pewnie trzeba by go było wymyślić. Owo Divne stoleti to przecież wiek, w którym i nam przyszło żyć. Wiek trochę straszny i trochę piękny, słodko-gorzki i tragikomiczny…

Bilet normalny: 49 zł, bilet ulgowy (uczeń, student, senior): 39 zł     KUP BILET