REPERTUAR

KUP BILET

W związku z ogłoszonym stanem epidemii wprowadziliśmy zmiany w repertuarze. Terminy niektórych wydarzeń zostały odwołane lub przeniesione.

Bilety zachowują ważność, a nowe terminy będziemy Państwu przekazywać na bieżąco:

 
Dla DOROSŁYCH

09.10 godz.17:00 i 18:30 – Silnik Poezji plenerowo i studyjnie:
– godz. 17:00 Plenerowy Performance „Dystans poety” w wykonaniu poetów na łące w Czernicy przy ul. Starej 9 A
– godz.18.30 Spotkanie poetyckie w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach. Gościem wieczoru będzie: Urszula Małgorzata Benka, poetka i prozaiczka z Wrocławia. Zapraszamy do wspólnego czytania poezji, wystąpią także lokalni twórcy, m.in. ze środowiska „Wytrych”. Spotkanie prowadzą: Mariola Rodzik-Ziemiańska i Marian Lech Bednarek.

22.10 godz. 19.00Scena Dorosłego Widza – Teatr ZAGŁĘBIE „Pomoc domowa”
Farsa! I to jaka! Jedna z najzabawniejszych, które można zobaczyć na polskich scenach. Marc Camoletti – tytan gatunku, tekst wystawiany kilkadziesiąt tysięcy razy na całym świecie. Gwarantowany śmiech w dużych dawkach. Reżyseria: Wojciech Leśniak, Tłumaczenie: Bartosz Wierzbięta, Obsada: Ryszarda Bielicka – Celińska, Beata Deutschman, Małgorzata Saniak, Aleksander Blitek, Przemysław Kania.
Bilety: 60 zł – normalny, 50 zł – ulgowy (senior, uczeń, student).

29.10 godz.19:00 – Zaduszki muzyczne – Koncerty zespołów Fuzja i Jinx akustycznie
Fuzja łączy w sobie elementy klasycznego rocka z funkiem i alternatywą, zespół zagra w składzie: Mateusz Szewczyk – wokal, gitara rytmiczna, Jeremiasz Zawadzki – bas, Bartłomiej Chlubek – perkusja, Tomasz Kukułka – gitara solowa, wokal, zaś duet Jinx zagra progresywnego rocka akustycznie w składzie: Dominika „Mania” Wójcicka oraz Jakub Kempe.
Bilety: 15 zł

WYDARZENIE ODWOŁANE – 14.11 godz. 18.00Operetka „Noc w Wenecji”

10.12 godz. 19.00Scena Dorosłego Widza – Teatr KOREZ „Nerwica natręctw”

 

Dla DZIECI

18.10 godz.15.00 – 18:00, Park Osiedlowy w okolicy Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach
Piknik Rodzinny – Budżet Obywatelski
Plenerowe spotkanie z wesołym bohaterem, w bajce “Koziołek Matołek i jego przygody” w wykonaniu artystów PRYM ART. W tym dniu czeka Was moc atrakcji: spektakl, animacje dla dzieci, warsztaty, stragany. Świetna zabawa dla całej Rodziny!

25.10 godz.16:00 i 17:00 Spotkanie z podróżnikiem Graczkiem na żywo! – Wirtualna Wieczorynka z programu Kultura w Sieci
Podróżnik Graczek z Teatru Lalek Marka Żyły zaprasza do studia filmowego, w którym poznacie bohaterów jego przygód i na własne oczy zobaczycie jak doszło do wielu zdarzeń. Do tej pory na ekranie oglądaliście jego senne podróże, a tym razem wyruszycie w podróż razem z nim w nieznane. Jaka czeka was przygoda? Przybądźcie, a przekonacie się sami.
Bilety: 10 zł

7.11 godz. 16.00 – Mali Tropiciele Wielkich Przygód – Pigmejski Jeż Afrykański

22.11 godz. 15.00 i 17:00BAJKOWA NIEDZIELA – Spektakl PREMIEROWY „Trzewiki szczęścia” Teatr Supełek