Ćwiczenia rekreacyjne łagodzą napięcia, poprawiają samopoczucie i pobudzają kreatywność. Pomagają obniżyć poziom stresu, sprzyjają poczuciu równowagi i komfortu. Czas poświęcony własnemu ciału i umysłowi wycisza, korzystnie wpływa na wyobraźnię i wspiera rozwój.

ZAPRASZAMY NA NASZE ZAJĘCIA:

JOGA relaksacyjna dla dorosłych

Rozciąganie i wzmacnianie, oddech i świadoma praca z ciałem. Praktyka jogi jest dla każdego niepowtarzalnym osobistym przeżyciem, indywidualna ścieżką rozwoju. W praktyce jogi ciało łączy się z ruchem, umysłem i oddechem doprowadzając w efekcie do poczucia równowagi, odprężenia i harmonii. Aby zacząć, nie musisz być elastyczny, silny czy rozciągnięty, to dzięki ćwiczeniom pod okiem nauczyciela będziesz kształtować te cechy.

Grupy dla dorosłych:

Sala kameralna

Ceny:
100 zł/m-c
80 zł/m-c – rabat z kartą Rybka

Prowadząca:  Magdalena Niemczyk – instruktorka jogi. Posiada dyplom Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute w Punie (uzyskany po trzech latach praktyki i 3 latach intensywnego kursu nauczycielskiego pod okiem Romana Grzeszykowskiego organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara). Uczestniczka wielu warsztatów u nauczycieli seniorów – m.in. Jurka Jaguckiego, Lois Steinberg, Corin Biria, Christophera Tissot.

ZAPISZ SIĘ


Zumba Szkoła Tańca i Animacji TAŃCZYMY

Zumba to fuzja tańca i aerobiku, kształtująca sylwetkę, poprawiająca kondycję i wyzwalająca potężne dawki pozytywnej energii – http://tanczymy.com/

Grupa dla dorosłych i młodzieży – środy – 18:00 – 18:55

Sala kameralna

Cena wejściówki: 20 zł (opłata u instruktora).
Z uwagi na ograniczoną ilość osób na zajęciach obowiązują zapisy telefoniczne – 663490473

Prowadząca: Joanna Dziedzic.

Exit mobile version