KOPPELIA
Spektakl w wykonaniu tancerzy Studia Tańca Vivero z Teatru Ziemi Rybnickiej, w reżyserii Izabeli Barskiej-Kaczmarczyk, z choreografią Patrycji Misiewicz.

Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na bajkowy spektakl taneczny pod tytułem (K)OPPELIA, w wykonaniu najmłodszych tancerzy Studia Tańca VIVERO. Spektakl luźno oparty o libretto baletu romantycznego „Coppelia” ze współczesną i neoklasyczną muzyką, nawiązuje do klasycznego baletowego wzorca, jednak podaje go w zupełnie innej, nowoczesnej i atrakcyjnej dla najmłodszych formie.

 

„Kiedyś – bardzo dawno temu, gdzieś – bardzo daleko stąd, w miasteczku – nie bardzo dużym ale też nie bardzo małym –  żyła kobieta. Dama o wielkim umyśle i jeszcze większym sercu. Na imię miała Coppelia. Ludzie ją kochali bo i ona miała w sobie wiele miłości i zawsze była dla wszystkich życzliwa i pomocna. Najbardziej kochała dzieci, lecz nie miała własnych, choć pragnęła tego najbardziej na świecie.
Ponieważ nie miała swoich dzieci, poświęciła się uszczęśliwianiu innych i stworzyła fabrykę zabawek. Spędzała w niej całe dnie tworząc ciągle coraz lepsze lalki, klocki, roboty, zdalnie sterowane autka i całą masę innych cudowności, na których widok dzieciom śmieją się oczy z radości.

Nikt nie wiedział, że nocami, kiedy wszyscy pracownicy fabryki udają się na zasłużony odpoczynek, w zaciszu swojej pracowni, Coppelia pracuje nad wielkim wynalazkiem, który ma na zawsze odmienić jej życie…”

17 grudnia, g. 15oo i 17oo

Bilety w cenie 8 zł
do nabycia w sekretariacie Domu Kultury

lub przez internet:

Biletyna.pl – godz. 15:00

Biletyna.pl – godz. 17:00

UWAGA! System biletyna dolicza 1 zł opłaty manipulacyjnej do każdego biletu zakupionego przez internet!

Exit mobile version