Poświęcanie czasu doskonaleniu umiejętności artystycznych przynosi radość obcowania z pięknem, rozwija wrażliwość. Na tych zajęciach spotykają się ludzie pełni pasji, patrzący na świat w podobnie niezwykły sposób.

ZAPRASZAMY NA NASZE ZAJĘCIA:

Rysunek, malarstwo i historia sztuki

Grupa dla dzieci od 8 do 13 lat.  Piątki 15:30 – 17:00, Pracownia Plastyczna IIp.

Nauka malarstwa w technikach: akryl, akwarela, olej i rysunek artystyczny.

Prowadząca: Elwira Zembrzuska. Cena: 40 zł/m-c


Rysunek i malarstwo

Grupa dla młodzieży i dorosłych PODSTAWOWA od 13 lat. Piątki 15:30 – 17:00
Grupa dla młodzieży i dorosłych ZAAWANSOWANA od 13 lat. Piątki 15:30 – 17:00 Pracownia  Plastyczna IIp.

Nauka malarstwa w technikach: akryl, akwarela, olej i rysunek artystyczny. Zajęcia także dla osób przygotowujących się do podjęcia nauki na kierunkach artystycznych.

Prowadząca: Elwira Zembrzuska. Cena: 50 zł/m-c


Design dla dzieci

Grupa dla dzieci od 7 do 13 lat. Piątki 15:30 -17:00, Pracownia Plastyczna IIp.

Projektowanie dla dzieci połączone z historią designu. Tematyka zajęć: podstawowe zasady kompozycji, elementy bioniki, estetyka codzienna.

Prowadząca: Elwira Zembrzuska. Cena: 40 zł/m-c

Elwira Zembrzuska – instruktor sztuk plastycznych Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach. Prowadzi zajęcia plastyczne i relaksacyjne z dziećmi i dorosłymi, artystka plastyk, graficzka, joginka. Absolwentka Wydziału Edukacji Artystycznej – Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, Technik Relaksacyjnych – Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, oraz zawodowego Studium Konserwacji Zabytków o specjalności witraż.


Rzeźba

Grupa dla młodzieży i dorosłych od 16 lat. Wtorki 16:30 – 20:30, Pracownia Rzeźby 

Rzeźba klasyczna – studium anatomii. Podstawy pracy z różnymi materiałami: rzeźbienie w drewnie, odlewy gipsowe, modelowanie w glinie.

Prowadzący: Janusz Kurtek. Cena 50 zł/m-c

Janusz Kurtek – legenda rybnickiej rzeźby, ocean cierpliwości i fantastyczny pedagog. Ukończył Uniwersytet Śląski na kierunku Rzeźba w pracowni prof. J. Fobera. Obecnie pracuje w KWK Jankowice. Prowadzi zajęcia z rzeźby w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach

Exit mobile version