18go października o 15.00 zapraszamy Was na Piknik Rodzinny w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta. Z uwagi na ponurą pogodę i ponowne obostrzenia wchodzące w naszą codzienność wraz z nowym rozporządzeniem oraz żółtą strefą, możemy Was ugościć jedynie w kameralnym gronie (25% miejsc na naszej widowni).
Niemniej jednak – bardzo serdecznie Was zapraszamy!

Bądźcie z nami! Zapraszamy rodziny z dziećmi na spotkanie z wyjątkowo zabawnym bohaterem bajki “Koziołek Matołek i jego przygody” w wykonaniu artystów PRYM ART.
Czeka na was moc atrakcji: spektakl, animacje dla dzieci i dobra zabawa.
Spędźcie z nami miło rodzinne chwile.

Bajka „Koziołek Matołek i jego przygody” to muzyczna podróż pełna ciekawych przygód i niezapomnianych wrażeń! Zabawne perypetie, nietuzinkowe dialogi bohaterów oraz wartko tocząca się akcja we wspaniałej autorskiej, muzycznej i scenograficznej oprawie czynią spektakl niezwykle ciekawym, zarówno dla najmłodszych widzów, jak i dla tych starszych.
Spektakl oparty na motywach książki Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentowicza. Wraz z zabawnym Koziołkiem Matołkiem dzieci zwiedzą różne zakamarki świata, powalczą samurajskim mieczem, odkryją słowne łamigłówki i poznają afrykańskie piosenki.
Wstęp wolny!

O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność przybywania do Domu Kultury z uwagi na obecne ograniczenia epidemiczne.W Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach mogą Państwo czuć się bezpiecznie!
Przestrzegamy zasady: dystans – dezynfekcja – maseczka.

Exit mobile version