WYDARZENIE ODWOŁANE! - DK Boguszowice

Jesteśmy zmuszeni anulować zaplanowany w DK Boguszowice spektakl Operetka “Noc w Wenecji” w wykonaniu uwielbianego przez Państwa Arte Creatura Teatr Muzyczny z powodu utrudnień wynikających z obecnego stanu epidemicznego. Jednocześnie brak zapewnień o całkowitym odmrożeniu wydarzeń kulturalnych nie pozwala nam w tej chwili zaplanować kolejnego terminu. Zrobimy to gdy tylko będzie to możliwe.

Zwroty BILETÓW!

  • Osoby, które nabyły bilety przez portal biletyna.pl prosimy o kontakt z tym serwisem w sprawie zwrotu

  • Tych z Państwa, którzy nabyli bilety w kasie DK Boguszowice prosimy o kontakt telefoniczny 32 42 52 016 wew. 23, aby umówić się na dokonanie zwrotu

  • Zwrotów za bilety zakupione w kasie dokonujemy tylko przelewem na konto, po uprzednim umówieniu się na wypełnienie niezbędnych dokumentów. Prosimy o przygotowanie numeru konta.Przepraszamy za utrudnienia.Wkrótce otwieramy sezon mimo epidemii. Wszystkie szczegóły znajdziecie na dkboguszowice.pl i naszym fb.Bądźmy dobrej myśli!

Tęsknimy za wami i gorąco zapraszamy!

______________

Nasze wydarzenia miało się odbyć 14 listopada o 18.00 i miało to być kolejne spotkanie z operetkowa klasyką w DK Boguszowice i fantastycznymi artystami z Teatru Muzycznego Arte Creatura. Jesteśmy przekonani, że wkrótce będziemy mogli ogłosić nowy termin!

Noc w Wenecji (niem.: Eine Nacht in Venedig) – operetka Johanna Straussa (syna) w trzech aktach. Premiera miała miejsce 3 października 1883 roku w Berlinie. Libretto zostało napisane przez F. Zella, R. Genée i H. Marischkę. Ta klasyczna operetka wiedeńskiego kompozytora tworzy wraz z ZEMSTĄ NIETOPERZA i BARONEM CYGAŃSKIM mistrzowską triadę gatunku.

Znaleźć w niej można wszystko to, co najprzyjemniejsze dla oka, ucha i ducha. Dla wiedeńskiego króla walca libretto i tym razem stało się jedynie pretekstem do stworzenia iskrzącej się dowcipem muzyki, efektownych arii i popisowych scen zbiorowych. A wszystko w niezwykłej scenerii weneckiego karnawału z jego tajemniczością, wymyślnymi maskami i kostiumami jak nie z tego świata.
Operetka kochana jest za doskonały humor, wspaniałą muzykę przepełnioną tanecznymi rytmami i cudowny koloryt weneckiego karnawału. Znajdziemy w niej same szlagiery na czele z serenadą “Zejdź do gondoli”.

W główne role wcielą się wspaniali soliści międzynarodowych scen operowych z towarzyszeniem znakomitej Orkiestry Teatru Muzycznego Arte Creatura. Na scenie zobaczymy laureatów międzynarodowych konkursów wokalnych, którzy wprawiają w zachwyt, porywają wspaniałymi głosami, wzruszają i bawią do łez. Towarzyszyć im będzie orkiestra złożona z uznanych muzyków, pod batutą znakomitych dyrygentów.

Orkiestra Teatru Muzycznego Arte Creatura
Dyryguje: Jarosław Praszczałek / Sabrina Stachel

Reżyseria: Piotr Rybak
Choreografia: Anna Siwczyk
Kostiumy: Dorota Wewióra
Produkcja i scenografia: Jarosław Wewióra

Bilet: 60zł normalny, 50zł ulgowy (senior/uczeń/student) KLIKNIJ I KUP TERAZ

Back to top