MUZYKA

ZAJĘCIA MUZYCZNE / NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH 

Instrument daje znakomity pretekst, by skupić się na czymś i zaangażować. Muzyka jest przestrzenią wolności wyboru, w której młody człowiek sam określa swoją drogę, kierując się wyłącznie gustem. Zajęcia służą kształtowaniu słuchu, rozwojowi pasji i talentu. Pan Michał i Tomasz dostosowują program do umiejętności wychowanków. Zajęcia mogą mieć charakter przygotowania do podjęcia nauki w szkole muzycznej.

AKTUALNIE PROWADZIMY ZAPISY NA ZAJĘCIA:

LABORATORIUM TRZASKODŹWIĘKÓW 
Grupa wiekowa: od 8 do 12 lat
Zajęcia:
w poniedziałek od 16:00 do 18:00

Cena: 20 zł
W programie zajęć: Kameralne zajęcia w magicznej pracowni Pana Tomka, gdzie dzieci mogą dać upust swojej wyobraźni. Z prostych przedmiotów domowego użytku, sprzętu przeznaczonego do recyklingu, starych, zużytych zabawek dzieci tworzą cuda, małe dzieła sztuki. 

Zapraszamy do skorzystania z Galerii Laboratorium Trzaskodźwięków – przestrzeni zbudowanej z instrumentów muzycznych i obiektów dźwiękowych, którą można eksplorować i eksperymentować z dźwiękami.
Prowadzący: Tomasz Manderla

 

MUZYKA ELEKTRONICZNA
Grupa wiekowa: od 16 lat
zajęcia: czwartek w godzinach od 16:30 do 20:30 (zajęcia indywidualne)
cena: 80 zł

W programie zajęć: przybliżanie tajników tworzenia szeroko pojętej muzyki elektronicznej i przetwarzania video z wykorzystaniem komputera, programów muzycznych, syntezatorów, kontrolerów Midi, tabletów i smartfonów.
Wymagania: podstawowa znajomość języka angielskiego, mile widziany własny laptop lub inny sprzęt muzyczny. Zobacz więcej
Prowadzący: Tomasz Manderla

UWAGA NOWOŚĆ!!!
Istnieje możliwość skorzystania jednorazowo ze studia z wsparciem Pana Tomasza i nagrania swojego utworu.
Cena: 30 zł

Chór Kameralny Appasionato
grupa wiekowa: od 16 lat
zajęcia: poniedziałek od godz. 18.30
cena: 20 zł
Opis zajęć: Chór kameralny zaprasza młodzież i dorosłych, dziewczęta i chłopców, panie i panów  do wspólnej przygody ze śpiewaniem. Appassionato ma w repertuarze utwory klasyki chóralnej,  utwory religijne,  elementy muzyki gospel. Ulubionym dla zespołu jest czas koncertów kolędowych, kiedy koncertuje w wielu miejscach w Rybniku. Appassionato to towarzyskie spotkania przy dobrej muzyce, a do tego rozwijanie własnych pasji i muzycznych umiejętności.
Prowadząca: Mirela Szutka

 

NASZE POZOSTAŁE ZESPOŁY I ZAJĘCIA TANECZNE:

Nauka gry na gitarze
Grupa wiekowa: +od 7 lat
Cena: 90 zł / miesiąc

W programie zajęć: Nauka podstaw gry na gitarze, indywidualnie lub w małych grupach.
Czas zajęć 30 min.
Zajęcia odbywają się we wtorki, czwartki i piątki według indywidualnych ustaleń z instruktorem.
Prowadzący: Michał Husak