Koncert noworoczny Miejskiej Orkiestry Dętej "Rybnik" z gwiazdami. - DK Boguszowice

Zapraszamy na niezwykły koncert świąteczno-noworoczny w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej „Rybnik” z udziałem gwiazd: Rafała Brzozowski i Rafała Kozika.

Kościół pw. św. Barbary w Boguszowicach Osiedlu

15 stycznia, godz. 19.00

Niesamowity świąteczny nastrój powróci! Zapraszamy do wspólnego kolędowania ze znanymi muzykami razem z Miejską Orkiestrą Dętą „Rybnik„.
Wystąpią: Rafał Brzozowski oraz pochodzący z Niedobczyc Rafał Kozik – trzeci głos ostatniej edycji „The Voice of Poland”.

Z MOD „Rybnik” zaśpiewają również wokaliści na co dzień współpracujący z rybnicką orkiestrą: Maja Czyż , Joanna Skowyra, Virginia Chlebowska, Iwona Blacha, Monika Stuchlik, Oliwia Michalska, Sabina Kierpiec, Mieczysław Kierpiec, Mariusz Wrzyszcz i Robert Gryt.

Dyrygenci: Marian Wolny, Adam Baron, Waldemar Nowakowski.

W programie m.in. „White Christmas” (z repertuaru Michaela Bublé), „Feliz Navidad” (z repertuaru José Feliciano), ale też tradycyjne kolędy („Gdy się Chrystus rodzi”). W finale zabrzmi utwór „Nauczmy się żyć obok siebie” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego.

Artyści po koncercie chętnie rozmawiają ze słuchaczami, panowie Brzozowski i Kozik nie odmawiają też wspólnych zdjęć i rozdają autografy.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu pięciu koncertów. Muzyczne kolędowanie zaplanowano w dzielnicach: Niedobczyce, Kamień, Chwałowice, Boguszowice-Osiedle i Popielów pomiędzy 6 a 16 stycznia. Warto dodać, że oprócz Rafała Brzozowskiego i Rafała Kozika w gwiazdorskiej obsadzie koncertów wystąpiła także Cleo.

Organizator: Dom Kultury w Rybniku-Niedobczycach

Wstęp na koncert jest bezpłatny!

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top