Komisja Sędziowska

Manuela Krzykała

Tancerka, choreograf, trener akrobatyki. Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności w Kielcach na kierunku TANIEC oraz studiów II stopnia Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Pedagogka Tańca. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Raciborzu w klasie saksofonu i fortepianu.  Udziela warsztatów dla tancerzy i zespołów z całej Polski. Założycielka i trenerka zespołu tanecznego SKAZA działającego w Raciborskim Centrum Kultury.

Dorota Krzysztofik 

Tancerka, choreograf, trener tańca. Absolwentka Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, dyplomowany pedagog i instruktor tańca. Jako wieloletnia tancerka i solistka STiS Rewanż Tomasza Rowińskiego, wielokrotnie odnosiła sukcesy podczas ogólnopolskich turniejów tanecznych, Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Kilkukrotna Mistrzyni Polski oraz finalistka Mistrzostw Europy. Od 2014 roku sędzia Polskiego Związku tańca Freestyle. Nauczyciel Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach. Założycielka i główny trener w Szkole Tańća VERSO w Kielcach. Prezes Stowarzyszenia VIVERSO. 

Magdalena Starzec (kategorie 12-15 i powyżej 16 lat) 

Tancerka, choreograf i pedagog tańca klasycznego i jazzowego. Absolwentka Akedemii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi na kierunku: Pedagogika Tańca. Wielokorotna laureatka Mistrzostw Polski, Europy i Świata federacji IDO w konkurencjach Jazz Dance, Show-Dance, Mini Production, Ballet. Wystąpiła w kilkudziesięciu spektaklach teatru tańca, widowiskach, Jest instruktorem tańca w Domu Kultury w Boguszowicach, oraz w  szkole tańca Dance Passion w Jastrzębiu. 

Izabela Barska-Kaczmarczyk (kategorie do 7 lat i 8-11 lat)

Tancerka, choreograf i pedagog tańca jazzowego. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku: Choreografia i Teoria Tańca. Od 2016 roku licencjonowany sędzia Polskiego Związku Tańca Freestyle. Założycielka i główny trener w Studiu Tańca VIVERO w Rybniku. Jej  zespoły to wielokorotni laureaci Mistrzostw Polski, Europy i Świata Federacji IDO w konkurencjach Jazz Dance, Modern&Contemporary, Show-Dance, Mini Production i Ballet. Jest reżyserką i autorką choreografii kilkudziesięciu spektakli teatru tańca, widowisk tanecznych i musicali.