Komisja Sędziowska

Patrycja Misiewicz – nauczyciel tańca klasycznego i jazzowego, tancerka, solistka i zawodniczka ST VIVERO od 2005 r.  Ukończyła Kurs Choreografii Scenicznej w Krakowie.  Absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności na kierunku Taniec oraz Studiów II stopnia na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Choreografia i Teoria Tańca. Jest trenerem i choreografem  w TZR od 2011 roku.   

Izabela Barska-Kaczmarczyk – choreograf i pedagog tańca jazzowego, organizatorka wielu imprez, koncertów i festiwali. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku: Choreografia i Teoria Tańca. Od 2016 roku licencjonowany sędzia Polskiego Związku Tańca Freestyle. Jest reżyserką i autorką choreografii kilkudziesięciu spektakli teatru tańca, widowisk tanecznych i musicali. 

Zofia Paszenda – reżyser teatrów dziecięcych i młodzieżowych, pracuje w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku. Absolwentka wrocławskiego Wydziału Reżyserii Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie. Współorganizatorka Rybnickiego Dziecięcego Festiwalu Teatralnego „Przestrzeń Wyobraźni”, aktorka Teatru Rondo oraz animatorka miejskiego życia kulturalnego.