Cudownie jest mieć coś tak własnego i tajemniczego. Odprężenie i zmęczenie są ze sobą powiązane – to sekret odpoczynku, który wypełnia człowieka nowymi siłami i radosnym nastawieniem do siebie i świata.

ZAPRASZAMY NA NASZE ZAJĘCIA:

Zicherka – podstawy krawiectwa dla dorosłych Nowość! 

Warsztaty dla osób chcących poznać techniki szycia. Maszyna igła, nitka, kawałek materiału i powstaje dzieło. Dowiemy się jak prawidłowo obsługiwać maszynę do szycia, jak wszyć suwak do poduszki lub kosmetyczki. Nauczymy się krawiectwa od podstaw.

Grupa dla dorosłych, Wtorki 10:00-11:30, Pracownia Rękodzielnicza IIp.
Cena: 25 zł/m-c (bez materiału, z dostępem do maszyny i akcesoriów)

Prowadząca: Aleksandra Zawadzka – instruktor artystyczny, animator kultury, wychowawca kolonijny, projektantka odzieży, wykwalifikowana krawcowa. Ukończyła szkoły o kierunkach projektowanie odzieży oraz organizacja reklamy w Rybnickim Centrum Edukacji Zawodowej w Rybniku, kurs instruktora witrażu, kurs wychowawcy kolonijnego. Od kilku lat związana z Domem Kultury w Rybniku – Boguszowicach jako instruktor artystyczny, prowadziła m.in Little ART

, Zicherka. Zajmuje się organizacją zarówno imprez masowych jak i małych kameralnych spotkań. Ponadto jej pasją jest dekorowanie wnętrz oraz podróże.

Sensoplastyka® zajęcia czasowo zawieszone!

Grupa dla dzieci 3-5 lat, Poniedziałki 16:00-17:00
Grupa dla dzieci 6-9 lat, Poniedziałki 17:30-18:30

Sala Lustrzana Parter

Zabawy sensoryczne dla dzieci z użyciem bezpiecznych produktów spożywczych wspierające rozwój intra i interpersonalny. Pod czujnym okiem trenera w myśl “brudne dziecko to szczęśliwe dziecko” pozwalamy kreatywnie, a zarazem swobodnie bawić się i rozwijać swoje kompetencje podczas zajęć.

Uwaga! Zajęcia Sensoplastyka® to atrakcyjne zajęcia, jednak mocno brudzące, dlatego prosimy zaopatrzyć dziecko w zamienne ubranie.
Prosimy o poinformowanie Instruktora o wszelkich nietolerancjach i alergiach pokarmowych dziecka uczestniczącego w zajęciach (np. na gluten).  

Cena: 45 zł/m-c

Prowadząca: Katarzyna Zmorek – instruktor artystyczny, pedagog, animator zabaw oraz animator kultury. Certyfikowana trenerka Ist. zajęć marki Sensoplastyka®. Ukończyła studia na kierunku Animacja społeczno – kulturalna z edukacja kulturalną, Przygotowanie pedagogiczne, Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Od 2018 r. związana z Domem Kultury w Rybniku – Boguszowicach jako instruktor zajęć artystycznych.


Mała Pasja zajęcia czasowo zawieszone!

Warsztaty ogólnorozwojowe, podczas których wykorzystujemy zabawy z różnych dziedzin, m. in. animacyjne, ruchowe, manualne, plastyczne, edukacyjne. Zajęcia wspierają w poszukiwaniu i rozwijaniu własnej pasji.

Grupa dla dzieci 4-7 lat, Czwartki 16:15-17:00, Pracownia Kreatywna IIp.

Cena: 35 zł/m-c
Prowadząca: Katarzyna Zmorek


Klub Gier “Elemele” 

Klub gier “Elemele” to nie tylko spotkania, przy zwykłej grze planszowej, ale doskonała zabawa, czas na swobodne spędzenie czasu w towarzystwie innych, rozbudzanie swoich zdolności przy grach zręcznościowych, rozwijanie logicznego myślenia przy rozwiązywaniu zagadek, kreatywności przy poznawaniu nowych gier, a przede wszystkim praca nad duchem zdrowej rywalizacji i współpracy.

Grupa dla dzieci, młodzieży 5+, Czwartki 17:15-18:30, Pracownia Kreatywna IIp.

Cena: 25 zł/m-c
Prowadząca: Aleksandra Zawadzka

Exit mobile version