Zespół Prosto - koncert rock&blues - Teraz Muzyka - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zespół Prosto – koncert rock&blues – Teraz Muzyka

23 września 16:30 17:30

Sobota to świetna okazja by posłuchać brzmień w rytmie rock & blues! Na scenie w boguszowickim parku gościć będziemy zespół PROSTO z Rybnika!

Zespół Prosto tworzy i gra muzykę, której – jak mówią jego członkowie – nie da się jednoznacznie zaklasyfikować do konkretnego gatunku. To swoisty kolaż muzyczny oparty na rockowym brzmieniu z dodatkiem lekkiej nuty jazzowych harmonii, które stanowią tło dla melodii tekstów śpiewanych przez wokalistkę Monikę Grzesik. Całość okraszona jest improwizowanymi partiami solowymi bębnów, basu i gitary.

Zapraszamy wszystkich pozytywnie skonfigurowanych „człowieków” chcących posłuchać muzyki granej po polsku w częstotliwości 432 Hz dla dźwięku „A” na imprezę, która – to pewne – naładuje baterie życiowe. 

Formacja występuje w składzie: Monika Grzesik (wokalistka i autorka tekstów), Irek Walczak (gitara), Piotr „Bax” Król (bas) i Grzegorz Myszor (perkusja).

Koncert odbędzie się w ramach Festynu Rodzinnego w Parku dzielnicy Boguszowice Osiedle.
Wstęp bezpłatny!

Po koncercie zapraszamy do Domu Kultury w rybniku-Boguszowicach o 18:30 na wernisaż Kolektywu fotograficznego M6 z Rybnika. Więcej na Wernisaż M6 w Galerii pod Oknem DKB

Bezpłatnie

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top