Wystawa Pracowni Plastycznej “Kontrasty” - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wystawa Pracowni Plastycznej “Kontrasty”

14 czerwca 17:00 24 czerwca 12:00

Zapraszamy na wernisaż wystawy Pracowni Plastycznej „Kontrasty” z Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku.

W naszej Galerii pod Oknem młodzi artyści rozwijający swoje talenty pod kierunkiem plastyczki Zuzi Śmieji zaprezentują mozaikę różnorodnych prac stworzonych w ciekawych technikach plastycznych, które powstały w sezonie artystycznym 2022/23. 

Wernisaż odbędzie się 14 czerwca o 17.00. Wstęp wolny.

Wystawę można będzie oglądać do 24 czerwca w Galerii pod Oknem w Domu Kultury w Boguszowicach.

Zuzanna Śmieja – artystka, instruktorka zajęć plastycznych prowadząca od 2004 roku pracownię plastyczną „Kontrasty” w Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego na kierunku Pedagogika Oświatowo-Artystyczna. 

Pracownia plastyczna “Kontrasty” ma wielu fanów. Uczestnicy zajęć  to zarówno dzieci w wieku przedszkolnym, jak i wczesnoszkolnym, a także młodzież. Zajęcia plastyczne mają na celu rozwijanie talentu plastycznego uczestników, ale nie tylko. Tworzą także grupę przyjaciół i miłośników sztuki. Na zajęciach elementy historii sztuki wdrażane są poprzez zabawę i obraz. Uczestnicy poznają różnorodne techniki rysunku, malarstwa i grafiki; pracują w plenerze; biorą udział w warsztatach plastycznych i wernisażach wystaw. Młodzi artyści mogą wykazać się na licznych konkursach plastycznych.

Bezpłatnie

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top