Wystawa Pracowni Plastycznej DK Boguszowice - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wystawa Pracowni Plastycznej DK Boguszowice

4 czerwca 2022 16:30 31 sierpnia 2022 17:00

Wystawa prac uczestników zajęć w Pracowni Plastycznej DK Boguszowice prowadzonej przez Agnieszkę Pacek

Zapraszamy na kolejną wystawę w nowo powstałej Galerii Pod Oknem w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach, która stała się miejscem wyrażania pasji artystycznych w dziedzinie rzeźby, rysunku, malarstwa i rękodzieła.

4 czerwca o 16.30 – wernisaż wystawy, która będzie dostępna dla widzów do 31 sierpnia.

Podczas wernisażu zaprezentujemy prace uczestników Pracowni Plastycznej DK Boguszowice, które powstały podczas zajęć prowadzonych przez Agnieszkę Pacek.

Agnieszka Pacek – instruktorka zajęć plastycznych, fotografka, arteterapeutka, organizatorka wielu wydarzeń artystycznych i warsztatów witrażowych w technice Tifanny`ego. Niegdyś zaangażowana w działania I Festiwalu z Ikrą i Pikników na Kampusie w ramach stowarzyszenia Instytut Społeczny Silesia oraz w działania kulturalne stowarzyszenia Rybnik Nasze Miasto. Jej prace prezentowano na zbiorowych wystawach fotograficznych, m.in na wystawie Abstrakcje i Wizje w ramach Wieczoru Sztuk DK Chwałowice oraz na wystawie pod patronatem Polskiego Związku Fotografików pt.: Ciche Życie.

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (magister prawa), PWSZ w Raciborzu (licencjat z Edukacji artystycznej w zakresie sztuk plastycznych). Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na WSB w Cieszynie o kierunku Arteterapia.

Wstęp wolny!

Bezpłatnie

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top