Wtorkowy Filmowy Zefirek - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Wtorkowy Filmowy Zefirek

4 lipca 11:00 29 sierpnia 13:00

Wtorkowy seans z Zefirkiem to świetny czas przygody z filmem dla każdego. Zapraszamy na wakacyjne, bezpłatne seanse filmowe dla dzieci – animowane, przygodowe i zabawne!

Wtorkowy Filmowy Zefirek, czyli cykl bezpłatnych wakacyjnych seansów dla dzieciaków. Plan na lipiec wygląda świetnie:

04.07 11.00-13.00Sympatyczny Miś Yogi

Wszystkich małych i dużych zapraszamy na porywające filmy familijne w letnim „Kinem Zefirek”. W Jellystone biznes nie idzie dobrze i jego mieszkańcy stanęli w obliczu utraty domu! Yogi musi udowodnić, że naprawdę jest „mądrzejszy niż przeciętny miś” i obronić park przed zamknięciem.


11.07 11.00-13.00 Spotkanie z… Paskudami

Filmy animowane w letnim „Kinem Zefirek” to doskonała rozrywka dla całej rodziny! Sympatyczne zabawki, które nigdy nie trafiły na półki sklepowe nie tylko bawią, ale przede wszystkim przekazują najmłodszym niezwykle ważną lekcję: nikt nie jest idealny i to jest OK.


18.07 11.00-13.00 – Doskonała animacja o emocjach.

W letnim „Kinem Zefirek” film, którego akcja rozgrywa się w umyśle 11-letniej dziewczynki. Kiedy wraz z rodzicami opuszcza rodzinne strony, musi poradzić sobie z nową sytuacją. Bohaterką kierują emocje i chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole…


25.07 11.00-13.00 Pełnometrażowa komedia z rudym kocurem w roli głównej.

Bohater naszego letniego kina Zefirek wiedzie idealny żywot. Jego życie upływa na: spaniu, jedzeniu i oglądaniu TV. Wszystko to jednak się kończy gdy do domu wprowadza się Odie, który jest… psem! Początkowo Garfield go nie znosi, jednak gdy Odie zostaje porwany przez gwiazdę kablówki kot postanawia go ratować.


01.08 11.00-13.00 Wtorkowy Filmowy Zefirek – Urocza animacja o braterskich relacjach.
Gdy w życiu siedmioletniego Tima pojawia się mały braciszek, ten zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest dla niego zagrożeniem. Kiedy jednak odkrywa, że udający bobasa brat ma do wykonania tajną misję, niechętnie ale zgadza się połączyć z nim siły w epickiej przygodzie, która może zmienić losy świata!


8.08 11.00-13.00 Wtorkowy Filmowy Zefirek – Doskonała i pełna przygód oceaniczna wyprawa księżniczki i wojownika.
Rewelacyjna, animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję po oceanie. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im niebezpiecznych przygód.


22.08 11.00-13.00Wtorkowy Filmowy Zefirek – Kultowa animacja z małym błazenkiem w roli głównej.
Nagrodzona Oscarem, wspaniała animacja, z doskonałym polskim dubbingiem. Mały błazenek Nemo, jedyny ocalały synek Marlina, staje się sensem jego życia. Gdy nadopiekuńczy ojciec wysyła go do szkoły, zdarza się kolejne nieszczęście: mały błazenek zostaje wyłowiony z oceanu przez nurka i trafia do akwarium w gabinecie dentystycznym w Sydney. Marlin, choć cierpi na lęk przed otwartym oceanem, wyrusza synkowi na ratunek. Towarzyszy mu cierpiąca na zanik pamięci rybka Dory. Po drodze spotykają ich niezwykłe przygody…


29.08 11.00-13.00 Wtorkowy Filmowy Zefirek – Nasycona kolorami, fotorealistyczna kontynuacja oceanicznych przygód.

Gdy cierpiąca na zanik pamięci krótkotrwałej rybka Dory nagle przypomina sobie, że ma rodzinę, która być może jej szuka, wraz z Marlinem i Nemo wyruszają w niesamowitą podróż, by odnaleźć jej bliskich… Z pomocą przyjdą inne stworzenia: zrzędliwa ośmiornica Hank, wątpiący w swoje zdolności echolokacyjne waleń biały Bailey oraz krótkowzroczny rekin wielorybi imieniem Nadzieja. Taka ekipa to gwarancja świetnej zabawy.


Wstęp wolny.

Na wszystkie seanse wstęp wolny!

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem:

Bezpłatnie

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top