Teraz MUZYKA w sieci - Koncert GOTAR - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Teraz MUZYKA w sieci – Koncert GOTAR

26 marca 2021 19:00 19:30


Koncert z cyklu Teraz MUZYKA w sieci, a w nim zespół GOTAR, który zaserwuje na scenie DK Boguszowice świetny Thrash Metal! Rybnicki zespół zagra sporą dawkę pięknych, ciężkich brzmień, techniczne okraszonych szybkimi riffami,

Początki Gotar to rok 2008. Wtedy zespół zagrał kilka koncertów, w szybkim czasie powstał też debiutancki materiał EP. W tamtych czasach zespół wykonywał Thrash Metal inspirowany starą szkołą tego gatunku.

W 2011 zawiesili działalność. Po 9 latach ekipa reaktywowała się w zupełnie nowym składzie. Do zespołu dołączyli między innymi muzycy z dawnego The Crossroads oraz Testera Gier. Ekipa od razu zabrała się za tworzenie nowego materiału.

Aktualnie zespół wykonuje Thrash Metal w nieco nowszej formie. Ich występ to gwarancja pięknego ciężkiego brzmienia. Poza znanymi rybnickiej publiczności kawałkami nie zabraknie też nowości i to własnie na naszej scenie zaprezentują Wam swój nowy materiał.

Ich koncert to zarazem premiera debiutanckiego albumu 'Cywilizacja Śmierci’. Płytę zamawiać można już teraz na gotarthrash@gmail.com.

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top