TERAZ MUZYKA - Szalone lata 60-te i 70-te - Boney M, Abba, Elvis - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

TERAZ MUZYKA – Szalone lata 60-te i 70-te – Boney M, Abba, Elvis

26 lutego 2022 17:30 19:00

Zapraszamy na wyjątkowo karnawałowy koncert i fenomenalną podróż muzyczną przez lata 60-te i 70-te XX wieku!

Usłyszycie największe hity niezwykle barwnych i szalonych lat 60-tych, podczas których na światowych parkietach królowały przeboje m.in. The Beatles i Elvisa Presley’a. W Polsce to czas muzyki bigbit i powstania takich zespołów jak Czerwono-Czarni, Niebiesko-Czarni, Czerwonych Gitar, Trubadurzy czy Skaldowie. Piękny okres w historii muzyki, a jego gwiazdy na stałe zapisały się na kartach historii.

Lata 70-te w muzyce to przede wszystkim dynamiczny rozwój muzyki disco. Dzwony, miniówki, podkolanówki, buty na platformach, kombinezony, szerokie kołnierze, odsłonięte torsy, denim, błyszczące koszule… Wbrew pozorom muzyka lat 70. była bardzo zróżnicowana i praktycznie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zaskakiwała, odprężała i odkrywała cięższe brzmienia. Wielu wykonawców za jej pośrednictwem wyrażało nie tylko siebie oraz swoje emocje, ale też starało się komentować otaczającą ich rzeczywistość. Piosenki, które powstawały w latach 70., wciąż rozbrzmiewają w radiu, wzbudzając emocje również u młodszych słuchaczy.

To będzie niesamowity karnawałowy wieczór z największymi przebojami TAMTYCH lat! Zapraszamy na niezapomniane muzyczno-taneczne show!

25zł

Dom Kultury Rybnik-Boguszowice

pl. Pokoju 1
Rybnik,

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top