REMEDIUM i przyjaciele - koncert na przywitanie lata - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

REMEDIUM i przyjaciele – koncert na przywitanie lata

21 czerwca 2022 18:00 21:00

Zapraszamy na unikalny i pełny muzycznych niespodzianek koncert rybnickiego zespołu wokalno-instrumentalnego REMEDIUM.

Słownikowe znaczenie słowa remedium to: „lekarstwo bądź coś, czym możemy zaradzić na daną sytuację. Często remedium oznacza po prostu znalezienie dobrego rozwiązania.”. Bingo! Trudno o lepszą nazwę, która celniej odda Ich piękną muzyczną energię. Słuchanie ich jest zawsze dobrym rozwiązaniem!
Przed wakacjami przyszedł czas na piękne, sceniczne podsumowanie kolejnego roku pracy uznanej i wielokrotnie nagradzanej formacji muzycznej. W trakcie koncertu nie zabraknie niespodzianek i zaskakujących gości!

To już 18 lat!

Działają nieprzerwanie od 2004 r. w Zespole Edukacyjno-Artystycznym PRZYGODA w Rybniku pod fantastycznym kierownictwem Agnieszki Janas – pianistki, wokalistki, aranżerki i pedagoga. W swoim bogatym repertuarze mają polskie i zagraniczne piosenki z gatunku pop, gospel, soul, piosenka literacka.
W aktualnym (ok. 20-osobowym) składzie, znajdują się uczniowie szkół, studenci oraz osoby dorosłe. Świetne brzmienie wokali wspaniale uzupełniają: bas, gitary, perkusja i klawisze.

Zespół, jak i jego soliści, na swoim koncie ma wiele nagród, m.in. na:

  • Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Knurowie,
  • Konkursie Piosenki Poetyckiej „Jastrzębskie Śpiewanie”,
  • Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Filmowej i Musicalowej „FiM” w Żorach,
  • Młodzieżowym Festiwalu Muzycznym w Czerwionce,
  • Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie.

Remedium ma na koncie dwie płyty – z okazji swojego 10-cio i 15-lecia. Reprezentował także Rybnik na meetingu miast partnerskich w Francji w Saint Vallier.

Scena to ich żywioł!

Aby zaostrzyć Wasze apetyty przed wydarzeniem na scenie DK Boguszowice zapraszamy do ponownego obejrzenia Ich walentynkowego koncertu, który zarejestrowaliśmy na naszej scenie w 2021 roku:

3zł

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top