NutkoSfera - CeZik dzieciom - koncert dla dzieci - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

NutkoSfera – CeZik dzieciom – koncert dla dzieci

22 kwietnia 17:00 19:00

„Joł, joł Jowisz!” – tymi słowami wita się z Wami jedna z planet naszego Układu Słonecznego… Aby poznać lepiej duże i „Małe ciała niebieskie” oraz dowiedzieć się, czemu samolot lata, statek pływa, Słońce świeci a głowa myśli, spotkaj się z nami podczas wyjątkowego koncertu. Zabierz ze sobą uśmiech i dołącz do wspólnej zabawy!

CeZik wraz ze swoim projektem NutkoSfera zaprezentuje w DK Boguszowice piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Artysta swoją twórczością zachęca do zabawy, przekazując jednocześnie konkretną wiedzę i rozmaite ciekawostki. Jego piosenki wpadają w ucho, a celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej.

Zobaczcie i posłuchajcie najpopularniejszego klipu „W układzie słonecznym”:

Nutkosfera to projekt pod kierownictwem CeZika. Za tym pseudonimem kryje się Cezary Nowak. Artysta od dziecka (z małymi przerwami) brzdąka, stuka, buczy, huczy i wyje! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Do tej pory łącznie materiały CeZika doczekały się na razie ponad 330 000 000 odsłon na YT, co sprawia, że jest jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci.

NutkoSfera i DrobNutki to piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Celem CeZika jest wyrabianie w dzieciach wrażliwości muzycznej, dlatego unika aranżacji biesiadnych czy dyskotekowych. Stara się, aby melodie wpadały w ucho, były proste, ale nie obciachowe. Dba o gust muzyczny dzieci od najmłodszych lat. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki.

Bilety:

ulgowy – 30 zł, normalny – 40 zł

30zł – 40zł

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top