Mali Tropiciele Wielkich Przygód: Szukanie jajek wielkanocnych w plenerze - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mali Tropiciele Wielkich Przygód: Szukanie jajek wielkanocnych w plenerze

7 kwietnia 11:00 17:00

Po raz drugi zapraszamy do zabawy w podchody na terenie Boguszowic Osiedla i Boguszowic Starych. Czekają na Was NIEZŁE JAJA!

Musicie uruchomić zmysł detektywistyczny by wyśledzić ukryte jajka wielkanocne. Podczas Wielkanocy zajączek zostawia słodkie upominki i drobne niespodzianki w różnych zakamarkach domu, a nawet w ogrodzie. Zwyczaj poszukiwania prezentów od zajączka wielkanocnego przywędrował do Polski z Europy Zachodniej. Tradycja ta nie jest jeszcze rozpowszechniona w całym kraju, ale są regiony, w których święta wielkanocne się nie odbędą, jeśli zajączek nie przyjdzie do dzieci.

Zapraszamy na świetną świąteczną zabawę całymi rodzinami!

Start 7 kwietnia, g. 11:00

Zajączek ukryje w terenie 1000 jajek, w tym 5 wyjątkowych (ceramicznych). Dla znalazcy ceramicznego jaja czeka nagroda – wejściówka na wybrane warsztaty!

UWAGA! 

  • pakiety startowe zawierające opis zabawy do odbioru w dziale artystycznym na I piętrze budynku DK od 06 kwietnia 2023 r. w godz.: 11:00 – 19:00,
  • po odbiór nagród zapraszamy znalazców 5 ceramicznych jajek (konieczne okazanie jajka) w dniu 15 kwietnia (sobota) w godz. 13.00 – 19.00.

Udział w zabawie jest bezpłatny!

Free

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top