Kabaret Czesuaf - Skandal - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kabaret Czesuaf – Skandal

30 września 2022 19:00 21:00

Wybierzcie się na skandalicznie śmieszne spotkanie z Kabaretem Czesuaf w DK Boguszowice! Najnowszy program zespołu nosi tytuł „Skandal!”. To blisko dwie godziny skeczów i piosenek, przy których nikt nie będzie się nudził!

Rozśmieszają widzów w całej Polsce od 2002 r. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych.

KABARET CZESUAF nie zwalnia tempa!

Po doskonale przyjętym przez widzów programie “Przyjęcie” czwórka Cześków rusza w Polskę z całkowicie nowym programem zatytułowanym “Skandal!”. Nowe historie, intrygujące postacie, nieoczekiwane rozwiązania, a to wszystko osadzone w naszej codziennej, nie zawsze łatwej rzeczywistości. Popatrzcie na otaczający świat oczami trzech przystojniaków z piękną i energiczną blondynką na czele. Dajcie się im wciągnąć w pełną zaangażowania podróż po skeczach i piosenkach, które każdemu gwarantują blisko dwie godziny doskonałej rozrywki na najwyższym poziomie. Pozwólcie się zaprosić do wspólnej, SKANDALicznie dobrej zabawy.

Ich występ będzie częścią kolejnej edycji Dnia Drwala w DK Boguszowice. O kolejnych atrakcjach napiszemy już niebawem!

Bilety w SKANDALicznie promocyjnej cenie! A promocje kiedyś się kończą…

67zł

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top