Mali Tropiciele Wielkich Przygód - Jeże Pigmejskie - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mali Tropiciele Wielkich Przygód – Jeże Pigmejskie

12 czerwca 2021 16:00 17:00

25zł

Dokąd tupta nocą jeż… pigmejski? Kolejna edycja Małych Tropicieli Wielkich Przygód będzie poświęcona właśnie JEMU!

Swoim urokiem podbija serca wszystkich. Nie da się ukryć – to bardzo wdzięczne zwierzątko. Jest zabawne, łatwo się oswaja, a co najważniejsze nie wywołuje reakcji alergicznych. Z pewnością z racji kolców nie jest to pupil do przytulania, ale i tak daje wiele radości.

Profesjonalny hodowca opowie o tym jak żyją jeże pigmejskie i odpowie na wszystkie pytania dzieciaków. Czy są zwierzętami nocnymi? Co jedzą? Ile latek żyją oraz czy można je kąpać?Podczas godzinnej opowieści dzieci będą mogły zaobserwować zachowanie naszego gościa, poprosimy o wspólne nakarmienie jeża pod czujnym okiem jego opiekuna, a po spotkaniu z jeżem nastąpi dalsza część nauki – warsztaty ekologiczne.

Twórcze i edukacyjne działania dla Dzieci, które służą przekazywaniu wiadomości z szerokiego świata nauki i sztuki. Fascynacja jest pierwszym krokiem na ścieżce wiedzy, dlatego wybierane zagadnienia to przede wszystkim zbiór ciekawostek, które pobudzają wyobraźnię, inspirując dalszy rozwój w wybranym kierunku. Naszym atutem są otwarci, charyzmatyczni instruktorzy, którzy dzielą się z Małymi Tropicielami nie tylko swoją wiedzą, ale przede wszystkim pasją, która przenika wszystko, co robią.

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top