Galeria pod Oknem - Jarosław „Ciziewski” Zadora - DK Boguszowice

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Galeria pod Oknem – Jarosław „Ciziewski” Zadora

16 września 2022 18:30 19 października 2022 19:00

Zapraszamy na wystawę fotografii pt. „Beardman”. Jarosław „Ciziewski” Zadora zaprezentuje intrygujący cykl autoportretów.

Zarówno tytuł, jak i temat fotografii, nieprzypadkowo skojarzony z filmem „Birdman” A.G. Inarritu, ponieważ dotyka kwestii wcielania się w role, które czasem przybierają postać komiczną, a czasem tragiczną.

Jarosław „Ciziewski” Zadora – student Institutu Tvurci Fotografie Opava Czechy, członek kolektywu M6 Annual, w przeszłości członek klubu fotograficznego „Format” oraz teatrów „Masquera” i „Niedomówień”, czasem doręczyciel dźwięków (dj) oraz wizytator w pracowni rzeźbiarskiej, z wykształcenia ślusarz-spawacz, technik-mechanik, grafik. Pasjonat podróżniczy oraz rzeczy dziwnych i twórczych. Wiecznie młody.

Nagradzany i wyróżniany w wielu konkursach fotograficznych w Polsce i za granicą. Mający na swoim koncie kilkanaście wystaw zbiorowych i indywidualnych m.in. w Indiach, Australii, Brazylii, Słowacji itd. Publikował w Vogue, Dzienniku Zachodnim, Wirtualnej Polsce, Magazynie Obscurnym, Nowinach, Fishka, Tygodniku Rybnickim.

Autor o sobie:
Rzeźbię chociaż rzeźbiarzem nie jestem
fotografuję chociaż fotografem nie jestem
podróżuję chociaż podróżnikiem nie jestem
piszę chociaż pisarzem nie jestem

ŻYJĘ i NADCHODZĘ

Po wernisażu zapraszamy na Premierę: Szmaty – MRZenie i Teatr Mariana Bednarka – szczegóły TUTAJ
W ramach wydarzenia usłyszymy muzyczny projekt MRZenie na żywo!

Bezpłatnie

PRZYJACIELE I PARTNERZY

Back to top